3.klases skolnieki pirmo reizi tiešajā ēterā radio

23-02-2016

Piektdien, 19.februārī, četri skolēni no trešās klases devās uz RKĢ raidījumu “Tīra sirds tīrā vidē”, kas katru piektdienu skan “Radio Marija Latvija” viļņos. Katra mēneša trešā nedēļa veltīta kādai tēmai, kas skar sākumskolu. Šoreiz Rūdolfs, Daniels, Toms un Kristofers stāstīja par pastaigu starpbrīdi.

“Pastaigu starpbrīdis ir tāds 20 minūšu garš starpbrīdis, kurā mēs dodamies laukā runāties un spēlēties,” stāstu sāk Kristofers. Izrādās, atkarībā no gadalaika, viņi laukā veic eksperimentus, laižas ar ragavām vai “ābolīšiem” no kalniņiem (skolas pagalmā tādi ir divi), spēlē paslēpes vai ķerenes, kā arī dara daudzas citas lietas. Daniels pastāstīja, ka labākās paslēptuves ir aiz priestera mājas, savukārt Toms teica, ka vislabākā sajūta esot tad, kad braucot no kalniņa, sniegs svilpo gar vaigiem un ausīm. Rūdolfs stāstīja, ka koku zari noder mājas būvēšanai un vislabāk to darīt kopā, jo darot kopā ir interesantāk un vairāk jaunu ideju. Sarunā piedalījās arī 3.klases audzinātāja Inta, kura pastāstīja par daudzveidīgām iespējām, ko skolotāji kopā ar bērniem īsteno šajā pastaigu starpbrīdī. Secinājums ir tikai viens – gan vecākiem, gan skolotājiem, gan arī bērniem ļoti patīk šis starpbrīdis.