Ar zibakciju pievērsīs uzmanību atkarībai no modernajām tehnoloģijām

Ar zibakciju pievērsīs uzmanību atkarībai no modernajām tehnoloģijām

By: skola_admin

30-10-2017

Lai pievērstu uzmanību pieaugošajai bērni un jauniešu atkarībai no modernajām tehnoloģijām, Rīgas Katoļu ģimnāzijas skolēni otrdien, 31. oktobrī rīko zibakciju. Tā notiks pulksten 8.15 tramvaja pieturā pie Arkādijas parka. Ar akciju skolēni vēlas pievērst sabiedrības uzmanību mūsdienu atkarībām, kurām cilvēki bieži vien nepievērš uzmanību. Pārāk bieža datorspēļu, sociālo tīklu un mobilo telefonu lietošana ilgākā laika posmā var radīt ļoti nopietnas sekas – atsevišinātību, sociālo iemaņu trūkumu un personības problēmas. Akcija ir pašu skolēnu iniciatīva un plānots, ka tajā piedalīsies visi Katoļu ģimnāzijas skolēni.

Informāciju sagatavoja 11.a klases skolniece Šarlote Juste