Atvērto durvju diena Rīgas Katoļu ģimnāzijā

Atvērto durvju diena Rīgas Katoļu ģimnāzijā

By: skola_admin

20-02-2018

Šogad divas dienas – 24.februārī un 3.martā RKĢ rīko atvērto durvju dienas. Laikā no pulksten 10 līdz 15 skolā norisināsies daudzas interaktīvas darbnīcas, kurās būs iespēja piedalīties gan bērniem, gan pieaugušajiem.

„Visas mūsu piedāvātās interaktīvās darbnīcas un izstādes parāda skolas iespējas un dod ieskatu apgūstamajās programmās,” stāsta RKĢ direktore Anna Jermakoviča.

Tāpat kā iepriekšējos gados visus apmeklētājus sagaidīs skolēni, kuri uzņemsies gidu funkcijas. Viņi aizvedīs apmeklētājus gan uz skolas kapelu, gan arī parādīs skolas telpas un iepazīstinās ar skolotājiem. Pašus mazākos apmeklētājus un viņu vecākus viņi noteikti aizvedīs uz bērnudārzu. Savukārt skolas skolotāji un paši skolēni sagatvojuši dažādas darbnīcas, kas ļauj saprast skolas iespējas. Tā, piemēram, kopā ar trešās klases skolotāju apmeklētāji radīs fenakistoskopu, ar kuru palīdzību paši varēs apskatīties, kādu kustīgu animācijas filmiņu viņiem izdevies izveidot.

Kopā ar pirmās klases skolotāju apmeklētāji ļausies mākslai un rokdarbiem, bet kopā ar ģeogrāfijas skolotāju vides spēļu darbnīcā taisīs eksperimentus.

„Labā Gana katehēzes” telpā kopā ar tās vadītāju Ilzi Terēzi Gulbi būs iespēja darboties atraktīvā un izzinošā tematiskā darbnīcā, bet teātra studijas mazie un lielie dalībnieki sagatvojuši interaktīvus pārsteigumus, kā arī būs redzamas vidusskolas vizuālās mākslas stundās tapušās filmas par skolotājiem.

Noteikti būs iespēja apskatīt ļoti īpašajā ebrū tehniskā veidotos darbus, ko darinājusi trešās klases skolniece, bet 5.klases puikas parādīs spīdkuberu trikus.

Tas noteikti nav viss! Būs vēl! Lai uzzinātu un iejustos Rīgas Katoļu ģimnāzijā, atnāc!