Esi mūsējais!

20-06-2018

, ,

Esi musejais!

Rīgas Katoļu ģimnāzijā notiek uzņemšana vidusskolas klasēs valsts akreditētajās programmās gan humanitārajā, gan eksaktajā novirzienā. Līdztekus tradicionālajiem mācību priekšmetiem, jaunieši mūsu skolā apgūst komunikāciju zinības, kas ietver sabiedriskās attiecības, žurnālistiku, lietišķo etiķeti un audiovizuālo komunikāciju (fotogrāfija, video, grafiskais dizains utt.), savukārt programmā ar eksakto ievirzi – programmēšanu, matemātisko analīzi, 3D druku, kā arī multimediju un digitālās tehnoloģijas. Tāpat skolēniem ir iespēja apgūt ticības mācību, filozofiju, runas mācību un psiholoģiju. Pamazām ieviešam bilingvālo izglītību, kas nozīmē, ka daļa priekšmetu tiek apgūti angļu valodā. Piedāvājam arī plašu izvēli valodu apguvē – ne tikai angļu un krievu, bet arī itāliešu, vācu, spāņu un franču.

Skolēniem ir iespēja darboties skolas teātrī, veidot skolas raidījumu Radio Marija Latvija, kā arī piedalīties pasākumu organizēšanā, vadīšanā ne tikai skolas iekšējos, bet arī pilsētas pasākumos. Dalību Baltajās naktīs un Pārdaugavas svētkos uzskatām jau par tradīciju. Skolotāji ir gatavi uzklausīt skolēnu idejas un kopīgi tās realizēt. Skola ir uzsākusi starptautisku sadarbību ar Spānijas Marijas Terēzes skolu, tāpat etwinning skolnieku kultūras apmaiņas programmā.

pieci lv

Šajā mācību gadā mūsu skola Latvijas Kultūras kanona konkursā ieguva pirmās pakāpes diplomu un UNESCO Latvija speciālbalvu, tāpat izcili panākumi bija angļu valodas olimpiādē Spelling Bee: Jānis Liekmanis ieguva 3. vietu Rīgā. Arī mūsu skolniece Ruta Renāte Vasiļjeva ir saņēmusi Simtgades loterijas stipendiju, kuru piešķir tikai par izciliem sasniegumiem.

kulturas kanons kopbilde

Pie skolas ir brīnišķīgs dārzs, kurā var ne tikai pavadīt brīvo laiku, bet arī mācīties, ko skolēni un skolotāji labprāt izmanto. Tāpat esam atvērti bērniem ar īpašām vajadzībām, izvērtējot skolas sniegtās iespējas.

mes

Atnāc un iepazīsti mūs! Mēs esam atvērti visiem, jo AUDZINĀM PERSONĪBAS!

Nākamais pasākums un atlikušais laiks līdz tam:

Teātru festiv...

Aug

12. klases izlaidums

02-07-2018

Mērķtiecīgus, varošus un pārliecinātus - tādus mēs palaižam lielajā pasauļē mūsu divpadsmitos! Lai sapņi piepildās!

9. klases izlaidums

25-06-2018

Mūsu "mazie" lielie nu paceļas spārnos un dodas lielajā dzīvē. Vēl priekšā garš ceļš - vidusskola, augstskola.

Esi mūsējais!

20-06-2018