Gatavojoties pirmajai Svētajai Komūnijai

Gatavojoties pirmajai Svētajai Komūnijai

By: skola_admin

16-05-2016

,

Bērnu pirmā Svētā Komūnija, – tas ir nozīmīgs un skaists brīdis gan bērniem, gan visai ğimenei. Priesteris Modris kopā ar māsu Natāliju un skolotāju Mariju ziedoja savu laiku,zināšanas un sirdsgudrību, lai kopā ar otrīšiem un viņu vecākiem dotos pārgājienā pa Mežaparku, uzspēlētu futbolu, svētītu Svēto Misi Kristus Karaļa draudzē,izmēģinātu došanos pie pirmās grēksūdzes, kur biktskrēslā sēdēja īsts “lācis”,kā arī to, kā tiks saņemta svētā komūnija. Viens no vecākiem teica, ka tas bijis ļoti jauks, ğimenisks un sirsnīgs notikums, kura laikā viegli un neuzkrītoši visi tika sagatavoti lielajam notikumam Vasarasvētkos. Arta mamma Aija stāsta: “Kopīgs pārgājiens, spēles, pārrunas, sv.Mise un vēl un vēl tik daudz kopīgā mums bija šajā dienā. Šķiet arī pieneņu lauks todien bija mūsējais un ezers, pie kura baudījām kopīgi sarūpēto cienastu. Mūsu tēti kopā ar puišiem spēlēja futbolu, meitenes kopā ar mammām un skolotājām pina pieneņu vainagus. KOPĀ….. Šajā kopības sajūtā Viņš – Tēvs mūsu, pamazām ved uz Pirmās Komūnijas svētkiem uz Vasarassvētkiem. Esiet arī jūs kopā ar mums.”

no images were found