Īsās ziņas augustā

Īsās ziņas augustā

By: skola_admin

23-08-2017

,

Ciemojamies Jasmuižā

Turpinot teātra studijas labākās tradīcijas – vienmēr kaut kur braucot censties arī kaut ko apskatīt, braucot mājup no Aglonas, teātra studijas meitenes Nikola un Amanda kopā ar direktores vietnieci audzināšanas darbā skolotāju Antru un teātra skolotāju Beatu apmeklēja Raiņa muzeju Jasmuižā. Lai gan muzejs bija slēgts, tomēr guvām priekšstatu par mazā Jāņa bērnības vidi un izbaudījām Latgales burvību lauku dzīvojamā vidē. Pie reizes atcerējāmies visu, ko zinām par Raiņa daiļradi un politiskajām ambīcijām.

RKĢ aktivitāšu telts Aglonā

Jau otro gadu RKĢ turpināja savas akivitātes Aglonā. Svētku laikā darbojās RKĢ aktivitāšu telts bērniem, taču šogad aktivitātes nevarēja ietilpt tikai teltī, bet labirints bija pieejams ārpus tās. Šī gada jaunievedums – labirints priecēja lielus un mazus ne tikai pa dienu, bet arī nakts tumsā, bet aktivitātes teltī bija tik dažādas, ka apmierināja dažādas vēlmes. Kopā ar Mazā Gana katehēzes vadītāju Ilzi Gulbi bērni zīmēja mazā sinepju graudiņa augšanas prieku un risināja stāstus saistībā ar to, savukārt citi bērni un vecāki ar prieku un azartu radīja stāstus, rādot tos leļļu teātrī, iepriecinot visu vecumu skatītājus. Sacensības, izaicinājumi, iztēle un prieks – tā varētu raksturot šogad notiekošo RKĢ teltī. Bet galvenais – visu dara visa ģimene kopā un RKĢ tikai piepalīdz. Tiekamies nākamajā gadā!