Jauni virzieni vidusskolas programmās

Sākot ar 2016./2017. mācību gadu, Rīgas Katoļu ģimnāzija vidusskolas vispārējās izglītības programmas ietvaros piedāvā divas jaunas profesionāli orientētas programmas – vienu ar eksakto, otru ar humanitāro ievirzi. Uzsākot mācības 10. klasē, skolēniem būs iespēja izvēlēties vienu no iepriekš minētājām profesionāli orientētajām programmām.

Izvēloties programmu ar humanitāro ievirzi,  skolēni līdzās tradicionālajiem mācību priekšmetiem apgūs sabiedriskās attiecības, žurnālistiku, lietišķo etiķeti un multimediju tehnoloģijas, savukārt programmā ar eksakto ievirzi papildus tiks apgūta programmēšana, matemātiskā analīze un multimediju un digitālās tehnoloģijas. Jaunie mācību priekšmeti tiks apgūti līdzās ar tādiem mācību priekšmetiem kā ticības mācība, filozofija, politika un tiesības, runas mācība, psiholoģija un ekonomika.

Nākamais pasākums un atlikušais laiks līdz tam:

There is no upcomming event to display.

DSC_0015 1-3
Katolu-gimnazija-1-09-20114 2sept1