Kapelāns runā

29-04-2015

Gavēņa laika pēdējās nedēļas un Kristus Augšāmcelšanās laiks ir īpaši piepildīts. Ar septīto klasi bijām rekolekcijās uz Kristus Karaļa draudzi.

Klusajā nedēļā gājām Krustaceļu, katra klase bija sagatavojusi savu zīmējumu attiecīgajai pārdomu vietai, kā arī meditāciju. Daži pat bija izveidojuši skečus! Tāpēc Krustaceļš kļuva daudz tuvāks – paši varējām tajā piedalīties un nest savu Krustu kopā ar Jēzu. Savukārt pēc Lieldienām, atgriežoties skolā, turpinājām svinēt priecīgo Kristus Augšāmcelšanās noslēpumu. Sākumskola mūs iepriecināja ar dziesmām un priekšnesumiem, bet viņiem pašiem vajadzēja piedalīties konkursos. Viens no konkursiem bija tik sarežģīts, ka to nācās risināt atsevišķi: salīdzinājām Māras zemi un Svēto zemi.
DSC_0006
Bet ar teātra pulciņu piedalījāmies jaunatnes teātra festivālā Valmierā. Divas dienas varējām vērot citu skolu sniegumu, bet sestdien parādījām arī savu ēnu teātri. Tā bija mūsu liecība par labestību un mīlestību, ko ikvienam ļauts ienest pasaulē.
teatris

Aiz ēnām, aiz baltā ekrāna ir cita realitāte. Tur viss ir ļoti raibs!

DSC_0013

Nākamais pasākums un atlikušais laiks līdz tam:

There is no upcomming event to display.

DSC_0015 1-3
Katolu-gimnazija-1-09-20114 2sept1