Kārtība, kādā tiek nodrošināts un organizēts mācību process RKĢ

There is no upcomming event to display.

Puisis_ar_Karogu DirArh
Katolu-gimnazija-1-09-2018 KulturasKanons

Kārtība, kādā tiek nodrošināts un organizēts mācību process RKĢ

noteikumi 1

Kārtība izstrādātā, lai nodrošinātu un organizētu mācību procesu no 02.09.2020, un sniegtu informāciju visām procesā iesaistītajām pusēm – pedagogiem (turpmāk – skolotājiem), izglītojamiem (turpmāk – skolēniem), vecākiem.

Mācību procesa plānošana un organizēšana

1. Mācības notiek pēc stundu saraksta.
  2. 8:00 skolēni pulcējas skolas pagalmā, katrai klasei norādītajā vietā, ievērojot distancēšanās prasības.
  3. Skolēni ienākot ģimnāzijā dezinficē rokas un dodas uz klašu telpām, ievērojot distancēšanās prasības, skolotāju.
  4. Skolēni gaiteņos pārvietojas pretēji pulksteņrādītāja virzienam. Uz 3. un 4. stāvu dodas pa galvenajām kāpnēm, lejup – pa evakuācijas kāpnēm.
  5. Pusdienas skolēniem tiek organizētas 3 starpbrīžos: pēc 4. stundas – 1. – 4.klase, pēc 5. stundas – 5. – 8. klase, pēc 6. stundas 9. – 12. klase.
  6. Atsevišķas ģērbtuves tiek nodrošinātas no 1. – 4. klasei, pārējās klases – norādītajā vietā.
  7. Pie pirmajām respiratorisko slimību pazīmēm (t° 37,8, kakla sāpes, klepus, iesnas, klepus utt.), bērns tiek izolēts, izsaukti vecāki, kas bērnu nogādā mājās.
  8. Pēc bērna prombūtnes, atgriešanās skolā ir iespējama tikai ar ģimenes ārsta izziņu.
  9. Noteikumi var tikt mainīti, mainoties epidemioloģiskai situācijai.

Direktore Anna Jermakoviča

There is no upcomming event to display.

Puisis_ar_Karogu DirArh
Katolu-gimnazija-1-09-2018 KulturasKanons