fbpx

Kas tik te nenotiek?!

There is no upcomming event to display.

Jaunākās ziņas

Attēlu un video galerijas

Puisis_ar_Karogu DirArh
Katolu-gimnazija-1-09-2018 KulturasKanons

Kas tik te nenotiek?!

By: skola_admin

08-12-2019

,

seminars

Kā katru gadu, oktobris sākās, svinot Sv. Terēzes no Bērna Jēzus piedzimšanu – viesojāmies Rīgas Garīgajā seminārā ar uzvedumu par ļaunā un labā cīņu.

Mēnesis paskrēja nemanot (galu galā rudens brīvdienas bija jāizbauda), tomēr mazi un lieli pasākumi sekoja viens otram – bijām Latvijas Nacionālajā bibliotēkā uz filmas “Spiegs, kurš mans tēvs” speciālo seansu skolniekiem, pēc kura mums bija iespēja uzdot jautājumus filmas galvenajai varonei, 2. klase devās ekskursijā uz Valsts policijas Bolderājas iecirkni (ekskursijā, tikai ekskursijā 🙂 ), 8. klase pētīja, kā top televīzija LNT, 4. klase brida purvu Cenas tīrelī, 3. klase pētīja ekoloģiju uzņēmumā Baltia Eko vide, savukārt brīvdienās programmas “Pumpurs” dalībnieki devās eksursijā uz RISEBA.

Nu jau skolā par tradīciju ir izveidojusies piedalīšanās Latvijas Kultūras akadēmijas rīkotajā Kultūras kanona konkursā. Pēc pamatīgas izpētes, izvēlējāmies stāstīt par trim lielām brīvībām okupācijas laikā: Vizmu Belševicu, Oļģertu Kroderu un Rīgas pantomīmu. Ar lepnumu varam paziņot, ka Emīlija Andersone (10. kl.), Lelde Ločmele (10. kl.) un Dāvids Krūze (12. kl.) ir izvirzīti uz nākamo kārtu!

skolenu padome

No oktora beigām mūsu ģimnāzijā atkal darbojas skolēnu padome. Lieli plāni un dižas idejas jau virmo gaisā.

Talka 2

Novembris nu jau tradicionāli sākās ar Lielo Lapu grābšanas talku. Šogad talkā sapulcējās rekorddaudz talkotāju, un mūsu lielais, skaistais pagalms tagad ir gatavs ziemai. Jāsagaida tikai sniegs!

Martindiena

Mārtiņdienas tirgū 8. novembrī, kā jau īstā tirgū – gan andele, gan izklaides! Un pēcpusdienā brauciens uz Mārtiņa fondu, jo visa “peļņa” tika ziedota ar vēzi slimajiem bērniem un viņu ģimenēm.

Lācplēša dienā devāmies uz Sudrabkalniņu, lai godinātu latviešu strēlniekus, kuriem varam pateikties par savu valsti. Savukārt 15. novembrī skolā svinējām savas valsts 101. dzimšanas dienu ar teatrālu uzvedumu.

Mūsu ģimnāzijai jau ir izveidojusies laba sadarbība ar Ojāra Vācieša muzeju. Un kā gan ne? Ir jāpāriet pāri ielai, un mēs jau nokļūstam dzejas pasaulē

Ciemos uz Liepaju

23. novembrī skolas vadība un skolotāji devās uz Liepājas Katoļu pamatskolu pieredzes apmaiņā. Nepagāja ilgs laiks, kad liepājnieki pavisam kuplā sastāvā bija pie mums atbildes vizītē. Divas dienas mūsu skolā pagāja nemanot – piedalīšanās stundās, raidījums Radio Marija Latvija, uzstāšanās labdarības koncertā, to visu var paspēt 🙂

Savukārt pašās novembra beigās Draudzes mājā notika Skolēnu padomes rīkotais Skolu sadraudzības pasākums. Paldies Rīgas Angļu ģimnāzijas skolēnu padomei un Rīgas Mūzikas vidusskolai par piedalīšanos! Saka, ka no maziem strautiņiem veidojas lielas upes. Mēs ļoti ceram, ka šis pasākums ir aizsācis veselu kustību Pārdaugavas jauniešu kopienas veidošanā. Ak jā – nākamais pasākums janvārī! Aicinām pieteikties pie Rolanda Plaviņa!

 

 

There is no upcomming event to display.

Jaunākās ziņas

Attēlu un video galerijas

Puisis_ar_Karogu DirArh
Katolu-gimnazija-1-09-2018 KulturasKanons