Sveču dienas labdarības koncerts

Katolu-gimnazija-1-09-2018 KulturasKanons

Sveču dienas labdarības koncerts

23-01-2019

Svecu dienas koncerts afisa new

Sveču dienā 2. februārī plkst. 18.00 Rīgas Katoļu ģimnāzijas kapelā (O. Vācieša ielā 6) notiks labdarības koncerts, kurā vāksim ziedojumus mūsu skolniekam Tomasam Jēkabsonam, kam šis ziedojums būs iespēja staigāt un un turpināt mācības mūsu skolā.
Šis koncerts būs īpašs – dievnamā pulcēsies visdažādāko mūzikas žanru pārstāvji: Rinkuļu ģimenes trio, kas atskaņos Bahu un Frankē, Suitu sievas ar savu sakrālo burdona dziedājumu (jā, viņas īpaši lūdza atļauju dziedāt arī Sv. misē!), koklētāju ansamblis “Kārta”, operas solists Arvīds Keinis, Sv. Franciska baznīcas koris, mūsu skolas skolēni un absolventi, un vēl citi viesi!
Šajā pasākumā ir iesaistīta arī visa skola: mazo klašu skolēni būs sagatavojuši suvenīrus un saldumus, kurus varēsiet iegādāties pret ziedojumiem, lielākie – kārtos, organizēs un piedalīsies koncertā.
Par Tomasu vairāk lasiet: http://rkgimnazija.lv/palidzesim-musu-skolasbiedram-tomasam-tikt-vala-no-sapem/, bet ja vēlaties ziedot, ar bankas starpniecību, tad varat to izdarīt šeit:
Labdarības fonds BeOpen
Reģ.Nr. 50008218201,