Labdarības koncerts “Mana dziesma Tev”

There is no upcomming event to display.

Puisis_ar_Karogu DirArh
Katolu-gimnazija-1-09-2018 KulturasKanons

Labdarības koncerts “Mana dziesma Tev”

04-12-2019

Plakats A4 labdariba

Zenta Mauriņa – sieviete, kas par spīti savai dzīvei ratiņkrēslā, ieguva doktora grādu, ir teikusi: “Visasākās sāpes jūt nevis tas, kam nav ko dot, bet tas, kas savu sirdi paņēmis rokā, iziet ļaužu drūzmā un neviena roka neizstiepjas viņa dāvanai pretī.”

Jau rīt notiks labdarības koncerts, kura laikā tiks vākti līdzekļi lifta ierīkošanai Rīgas Katoļu ģimnāzijā, lai bērni ar kustību traucējumiem tiktu līdz klasēm.

Ģimnāzija un “Be Open” fonds 5.decembrī rīkos labdarības koncertu, kura laikā tiks vākti līdzekļi lifta ierīkošanai, īstenojot iekļaujošo izglītību, skaidroja ģimnāzijā.

Rīgas Katoļu ģimnāzija norādīja, ka skola var un vēlas uzņemt šādus bērnus, tomēr padomju laikā būvētais lifts ir novecojis un neatbilst standartiem, tādēļ skola nolēmusi to atjaunot, lai skolēni varētu nokļūt uz stundām.

Pasākums notiks Rīgas Svētā Jēkaba katedrālē un ieeja koncertā būs pret ziedojumiem. Pirms koncerta, plkst.18, paredzēta Svētā Mise, kuru vadīs arhibīskaps Zbigņevs Stankevičs.

Koncertā piedalīsies Rīgas Katoļu ģimnāzijas ansamblis, jauktais koris “Lins”, komponists Jānis Strazds un zvanu ansamblis “Primus”. Tāpat uzstāsies arī mūziķi – Dārta Tisenkopfa, kura spēlēs arfu, Ilze Grunte un Māris Kupčs, kuri spēlēs ģitāru, basu spēlēs Aivars Meijers, savukārt čellu – Agate un Pēteris Ozoliņi.

Koncertā piedalīsies arī Ieva Akurātere, Ginta Krievkalna, Sigita Jevgļevska, Evita Zālīte-Grosa un citi mūziķi.

Ja netiekat uz koncertu, varat ziedot ar pārskaitījumu, norādot mērķziedojumu – Atbalsts Rīgas Katoļu ģimnāzijai
Labdarības fonds BeOpen
Reģ.Nr. 50008218201,
Konta nr. LV59 CBBR 1123 2155 000 10

There is no upcomming event to display.

Puisis_ar_Karogu DirArh
Katolu-gimnazija-1-09-2018 KulturasKanons