Lekcija par finanšu pratību

Lekcija par finanšu pratību

By: skola_admin

10-10-2017

Pirmdienas rīts RKĢ sākās ar lekciju 8.-12.klašu skolēniem par finanšu pratību, ko vadīja skolas absolvents, tagad – SEB bankas darbinieks Matīss Bancāns. Par savu uzstāšanos viņš saka tā: “Es kā jau bijušais skolas absolvents, biju patīkami pārsteigts un priecīgs par to, ka jauniešu vidū nav zudusi interese un entuziasms uzzināt kaut ko jaunu un šajā gadījumā par Finanšu Pratību no SEB Bankas puses. Pārsteidzoša bija atsauksme no skolēniem, konkrētās tēmās ko īsā laikā mēģinājām izrunāt, – tas liecina vien to ka jaunieši ar interesi lūkojas nākotnē un vēlās uzzināt par bankas iespējām, viņu nākotnes uzlabošanai. Tādēļ ar prieku tuvākajos pāris mēnešos, atkal Jūs apciemošu un centīšos kaut nedaudz radīt izpratni par nākotni un finansēm skolēnu vidū.”