Mēs lepojamies

Mēs lepojamies

Ruta Renāte Vasiļjeva par izcilām sekmēm un aktīvu sabiedrisko darbu ir sanēmusi Latvijas simtgades stipendiju, kas piešķirta tikai 346 skolniekim Latvijā!

RutaRenateVasiljeva

Lepojamies ar 8.klases skolēnu Kristoferu Gulbi, kurš izcīnījis 1.vietu kalnu slēpošanas sacensībās. Apsveicam!

1.lepojamies

 

 

 

 

 

 

Pateicība Tomasam!!!
Banka izvēlējās viņa apsveikumu Ziemassvētkos no vairāk kā 200 zīmējumiem, brīnišķīgi.

1.lepojamies

 

 

 

Svinīgā pasākumā RKĢ saņēmusi Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcijas atzinības rakstu par dalību Pārdaugavas svētkos šī gada maijā. Īpašs paldies par šo atzinību jāsaka teātra studijai, kura pārvērta RKĢ dārzu par Alises brīnumdārzu, bet tobrīd vēl 3.klase izveidoja Cepurnieka cepuru kolekciju, bet tobrīd 4.klase palīdzēja radīt vietu, kur Cepurnieks ar saviem draugiem dzer tēju. Paldies! Mēs priecājamies un lepojamies!

1.lepojamies

Apsveicam RKĢ kapelānu - priesteri Modri Lāci, kurš piektdien svinēja priesterības 15 gadu jubileju! Mēs gribētu, lai mums vēl ilgi turpinās sadarbība ar tik sirsnīgu, domājošu, iejūtīgu un dzīvesgudru kapelānu!

1.lepojamies

 

 

 

 

 

 

 

Par dalību starptautiskā projektā "Baltā nakts" RKĢ svinīgā pasākumā saņem pateicību. Šis bija jau otrais gads, kad RKĢ piedalās "Baltās nakts" projektā. Pagājušajā gadā mēs aicinājām ķert emocijas, bet šogad radijām dažādas ilūziju spēles.

1.lepojamies

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Apsveicam direktori Annu ar jaunu zināšanu pakāpes sasniegšanu!

 

1.lepojamies

 

 

 

1.lepojamies

 

 

 

Rīgas Katoļu ģimnāzija turpina būt akreditēta izglītības iestāde. Visas akreditācijas lapas atrodamas zem izvēlnes 'Noderīgi' sadaļā 'Dokumenti'.

 

1.lepojamies

 

 

Rīgas Mazo formu uzvedumu konkursa kārtā RKĢ apvienotā teātra studija piedalījās ar fragmentu no Luisa Kerola darba "Alise Brīnumzemē". Liels prieks paziņot, ka Zemgales priekšpilsētas kārtā esam ieguvuši 3.pakāpi. Apsveicam septītās klases meitenes Sāru, Terēzi, Tabitu, Alisi, sestās klases meitenes Nikolu, Amandu, trešklasnieci Arvenu un Kristoferu no otrās klases!

 

1.lepojamies

 

 

 

 

  Arhibīskapa Z....

 • 25

  Jan

  Skatuves runas ...

  Jan 25, 10:00 to 00:00

 • 02

  Feb

  Labdarības kon...

  Feb 02, 18:00 to 00:00

 • 13

  Feb

  Ēnu diena 2019

  Feb 13, 09:00 to 00:00

 • 14

  Feb

  Valentīndienas...

  Feb 14, 14:00 to 00:00

Jaunākās ziņas

Attēlu un video galerijas

Puisis_ar_Karogu DirArh
Katolu-gimnazija-1-09-2018 KulturasKanons