Mēs lepojamies

Mēs lepojamies

Pateicība Tomasam!!!
Banka izvēlējās viņa apsveikumu Ziemassvētkos no vairāk kā 200 zīmējumiem, brīnišķīgi.

1.lepojamies

Svinīgā pasākumā RKĢ saņēmusi Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcijas atzinības rakstu par dalību Pārdaugavas svētkos šī gada maijā. Īpašs paldies par šo atzinību jāsaka teātra studijai, kura pārvērta RKĢ dārzu par Alises brīnumdārzu, bet tobrīd vēl 3.klase izveidoja Cepurnieka cepuru kolekciju, bet tobrīd 4.klase palīdzēja radīt vietu, kur Cepurnieks ar saviem draugiem dzer tēju. Paldies! Mēs priecājamies un lepojamies!

1.lepojamies

Apsveicam RKĢ kapelānu - priesteri Modri Lāci, kurš piektdien svinēja priesterības 15 gadu jubileju! Mēs gribētu, lai mums vēl ilgi turpinās sadarbība ar tik sirsnīgu, domājošu, iejūtīgu un dzīvesgudru kapelānu!

1.lepojamies

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Par dalību starptautiskā projektā "Baltā nakts" RKĢ svinīgā pasākumā saņem pateicību. Šis bija jau otrais gads, kad RKĢ piedalās "Baltās nakts" projektā. Pagājušajā gadā mēs aicinājām ķert emocijas, bet šogad radijām dažādas ilūziju spēles.

1.lepojamies

 

 

 

 

 

 

3.klases skolnieces - Laumas - darbi skatāmi izstādē Turcijas vēstniecības galerijā. Tapis zināms par viņas gandrīz vai unikālo vaļasprieku - Ebru. Līdz 14.oktobrim tajā skaitā arī Laumas darbi būs apskatāmi izstādē "EBRU VALDZINĀJUMS" Turcijas vēstniecības galerijā A.Pumpura ielā 2.

1.lepojamies

Apsveicam direktori Annu ar jaunu zināšanu pakāpes sasniegšanu!

 

1.lepojamies

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.lepojamies

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rīgas Katoļu ģimnāzija turpina būt akreditēta izglītības iestāde. Visas akreditācijas lapas atrodamas zem izvēlnes 'Noderīgi' sadaļā 'Dokumenti'.

 

1.lepojamies

 

 

Rīgas Mazo formu uzvedumu konkursa kārtā RKĢ apvienotā teātra studija piedalījās ar fragmentu no Luisa Kerola darba "Alise Brīnumzemē". Liels prieks paziņot, ka Zemgales priekšpilsētas kārtā esam ieguvuši 3.pakāpi. Apsveicam septītās klases meitenes Sāru, Terēzi, Tabitu, Alisi, sestās klases meitenes Nikolu, Amandu, trešklasnieci Arvenu un Kristoferu no otrās klases!

 

1.lepojamies

 

 

 

 

Nākamais pasākums un atlikušais laiks līdz tam:

    Latviešu mīle...

    09

    Feb

Jaunākās ziņas

Attēlu un video galerijas

DSC_0015 1-3
Katolu-gimnazija-1-09-20114 2sept1