Mēs lepojamies

Mūsu skolas absolvents Rolands Ralfs Ļaudaks ieguvis vienu no 355 Simtgades izcilnieka stipendijām! Apsveicam!

1.lepojamies

Prieks un lepnums par mūsu jaunajām māksliniecēm Dārtu Trumpu (darbs "Es un gulbji - Māras dīķis"), un Elīzu Vīganti (LU Dabaszinātņu akadēmiskais centrs), kas ieguvušas godalgas Pārdaugavas svētki rīkotajā konkursā "Es mīlu Pārdaugavu”!

Mūsu absolvente Ruta Renāte Vasiļjeva ir uzvarējusi konkursā “Medicīnas un dzīvības zinātņu vēsturē”, un rudenī dosies uz Permu aizstāvēt mūsu valsts godu jau starptautiskā konkursā! Apsveicam!

Lauma Elizabete Florena ar panākumiem piedalījusies Rīgas pilsētas matemātikas olimpiādē 5.-8. klasēm. Apsveicam!

1.lepojamies

Lepojamies ar 6.klases Teo Olti, kas ieguva 2.vietu zīmējumu konkursā "Zīmē garīgi" par tēmu. Jauns sākums garīgam ceļojumam.

1.lepojamies

Lepojamies un priecājamies par musu "1padsmitajiem"! #SamsungSkolaNākotnei konkursā esam ieguvuši 3. vietu 45 komandu konkurencē! Apsveicam Rolands Plaviņš, Dāvids Krūze, Sandra Dzintare, Jānis Liekmanis un Misael Mendoza ar uzvaru! Bet konkursa video varat noskatīties šeit (brīdinām par politnekorektu leksiku):

1.lepojamies

Lepojamies un priecājamies par 4. klases skolēnu Kristoferu! Sestdien, 9. februārī Siguldā Kristofers piedalījās sacensībās, kas tika rīkotas maziem kalnu slēpošanas entuziastiem, lai noskaidrotu, kurš ir pats ātrākais, veiklākais un drosmīgākais. U 12 vecuma grupā milzu slalomā Kristofers izcīnīja godpilno 3. vietu! Lai izdošanās arī turpmākajās sporta gaitās, Kristofer! Paldies Kristofera vecākiem, kas palīdz apvienot mācības ar sportu!

1.lepojamies

Lepojamies! Konkursā "Zīmē garīgi", kurā piedalījās visa mūsu skolas 6. klase, 2. vietu novembrī ieguva Rūdolfs Vīgants, bet trešo - Elīze Vīgante. Apsveicam!

Ruta Renāte Vasiļjeva par izcilām sekmēm un aktīvu sabiedrisko darbu ir sanēmusi Latvijas simtgades stipendiju, kas piešķirta tikai 346 skolniekim Latvijā!

RutaRenateVasiljeva

Lepojamies ar 8.klases skolēnu Kristoferu Gulbi, kurš izcīnījis 1.vietu kalnu slēpošanas sacensībās. Apsveicam!

1.lepojamies

Pateicība Tomasam!!! Banka izvēlējās viņa apsveikumu Ziemassvētkos no vairāk kā 200 zīmējumiem, brīnišķīgi.

1.lepojamies

Svinīgā pasākumā RKĢ saņēmusi Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcijas atzinības rakstu par dalību Pārdaugavas svētkos šī gada maijā. Īpašs paldies par šo atzinību jāsaka teātra studijai, kura pārvērta RKĢ dārzu par Alises brīnumdārzu, bet tobrīd vēl 3.klase izveidoja Cepurnieka cepuru kolekciju, bet tobrīd 4.klase palīdzēja radīt vietu, kur Cepurnieks ar saviem draugiem dzer tēju. Paldies! Mēs priecājamies un lepojamies!

1.lepojamies

Apsveicam RKĢ kapelānu - priesteri Modri Lāci, kurš piektdien svinēja priesterības 15 gadu jubileju! Mēs gribētu, lai mums vēl ilgi turpinās sadarbība ar tik sirsnīgu, domājošu, iejūtīgu un dzīvesgudru kapelānu!

1.lepojamies

Par dalību starptautiskā projektā "Baltā nakts" RKĢ svinīgā pasākumā saņem pateicību. Šis bija jau otrais gads, kad RKĢ piedalās "Baltās nakts" projektā. Pagājušajā gadā mēs aicinājām ķert emocijas, bet šogad radijām dažādas ilūziju spēles.

1.lepojamies

Apsveicam direktori Annu ar jaunu zināšanu pakāpes sasniegšanu!

1.lepojamies

Rīgas Katoļu ģimnāzija turpina būt akreditēta izglītības iestāde. Visas akreditācijas lapas atrodamas zem izvēlnes 'Noderīgi' sadaļā 'Dokumenti'.

1.lepojamies

Rīgas Mazo formu uzvedumu konkursa kārtā RKĢ apvienotā teātra studija piedalījās ar fragmentu no Luisa Kerola darba "Alise Brīnumzemē". Liels prieks paziņot, ka Zemgales priekšpilsētas kārtā esam ieguvuši 3.pakāpi. Apsveicam septītās klases meitenes Sāru, Terēzi, Tabitu, Alisi, sestās klases meitenes Nikolu, Amandu, trešklasnieci Arvenu un Kristoferu no otrās klases!

1.lepojamies

There is no upcomming event to display.

Puisis_ar_Karogu DirArh
Katolu-gimnazija-1-09-2018 KulturasKanons