Lepojamies 2016. gads

Mūsu skolas angļu valodas skolotāji saņēmuši Draudzīgā aicinājuma balvu. Lepojamies un priecājamies!

1.lepojamies

Sveicam mūsu skolēnu Kristoferu Gulbi ar panākumiem kalnu slēpošanā!

1.lepojamies

7.klases skolniece Sāra Emīja Lazda un pirmklasnieks Emīls Putnāns, pārstāvot skolu skatuves runas konkursā "Rīgas Zvirbulis" Zemgales priekšpilsētas kārtā, abi ieguva 2.pakāpec diplomus un, pēc sasniegtā punktu skaita, saņēma ceļazīmi uz Rīgas pilsētas kārtu. Lai gan Rīgas pilsētas kārtā viņi neieguva nevienu no pirmajām trim vietām, tomēr viņi ir labāko skaitā! Emīls ir viens no 13 labākajiem visā Rīgā, bet Sāra - viena no 22. Malači! Lepojamies!

1.lepojamies

Svinīgā pasākumā RKĢ saņem atzinību par dalību Rīgas Domes atbalstītājā mūsdienu kultūras forumā "Baltā nakts". Direktore Anna Jermakoviča lepojas, ka skola spērusi tik nopietnu soli, piedaloties valsts mēroga pasākumā.

1.lepojamies

Mums ir milzīgs prieks un lepnums par mūsu meiteņu mājturības skolotāju Kristīni Lagzdiņu un nu jau 10.klases skolnieci Šarloti Justi, kuru darbi redzami festivālā "Rīgas tekstilmozaīka" kultūras pilī "Ziemeļblāzma".

1.lepojamies

12.klases absolventei Olgai par pārsteigumu viņas izlaidumā bija parūpējies Ministru prezidents Māris Kučinkis, kurš piešķīris viņai atzinības rakstu. Balvu Olga saņem pilnīgi pamatoti - olimpiāžu dalībniece un laureāte, 12.klases ansambļa aktīva dalībniece, milzīga skolasbiedru, skolotāju un skolas kopumā atbalstītāja. Priecājamies un lepojamies!

1.lepojamies
Abi skolas teātra kolektīvi - gan 1.-4.klašu teātra studija, gan 5.-12.klašu teātra studija "Satikās te daži" ir atgriezušies no teātra festivāla "Es iešu un iešu...", kas 22.-23.04 notika Valmieras Viestura vidusskolā. No jaunākās grupas izrādē piedalījās un apsveikumus saņem: pirmklasnieki Rūdolfs Lapiņš, Patrīcija Balode, Līna Muskare, Zelma Klints, otrās klases skolniece Arvena Ance Ulme, trešklasnieki Roberts Lejasmeijers, Daniels Mežeckis, Daniels Skurjats, Patrīcija Štube, kā arī Markuss Damulēvičs un Elza Ivanova no 4.klases. Savukārt vecākās grupas uzvedumā piedalījās un aplausus un gaviles dzirdēja: 12 klases skolnieki Marija Mežote, Lita Daņilova, Laura Iltiņa, Signe Rozenberga, Gustavs Neibergs, 8.klases skolnieks Everts Štubis, 6.klases meitenes Alise Ozola, Alise Budrēviča, Terēze Sinkēviča un Sāra Lazda, kā arī piektās klases skolnieces Nikola Šokele un Amanda Laura Krūmiņa. Apsveicam! 1.lepojamies

Daļa no Rīgas Katoļu ģimnāzijas 5.-12.klašu teātra studijas “Satikās te daži” dalībnieki piedalījās Riga International Meridian School (RIMS) organizētajā mazo formu uzvedumu konkursā “Cik krāsaina pasaule!” 1.kārtā un ieguva pārliecinošu uzvaru. Esam izvirzīti uz konkursa 2.kārtu, kas notiks 5.maijā.

Apsveicam Nikolu Šokeli no 5.klases un Alisi Budrēviču, Alisi Ozolu, Terēzi Sinkēviču un Sāru Lazdu no 6.klases.

1.lepojamies

Rīgas vokālās mūzikas konkursā „Balsis 2016”, ko organizē Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldi Rīgas Katoļu ģimnāzijas 12.klases ansamblis ieguva 2.pakāpes diplomu. Labo sniegumu parādīja Olga Karlīne Henkele, Monta Beļavska, Marija Mežote, Lita Daņilova, Nils Levandovskis un Pēteris Fedorovičs.

Apsveicam!

1.lepojamies

Abas Rīgas Katoļu ģimnāzijas teātra studijas piedalījās Rīgas pilsētas Mazo uzvedumu formas skatē. 5.-12.klašu teātra studija “Satikās te daži” rādīja fragmentu no šīs sezonas iestudējuma “Augšup pa lejupejošām kāpnēm”, bet 1.-4.klašu studija rādīja fragmentu no sava iestudējuma – bērnu lugas pieaugušajiem – “Dzimšanas diena”. 5.-12.klašu teātra studija “Satikās te daži” ieguva 3.pakāpes diplomu. Apsveicam un priecājamies!

1.lepojamies

Apsveicam! Rīgas pilsētas Vēstures olimpiādes 12. klasēm 2. kārtā no Rīgas Katoļu ģimnāzijas piedalījās divi skolēni - Olga Karlīne Henkele un Gustavs Neibergs.

Olga ieguva 2. vietu, bet Gustavu apsveicam ar iegūto 3. vietu!

Par ieguldīto darbu, sagatavojot skolēnus olimpiādei, pateicība pienākas vēstures skolotājam Uldim Krēsliņam.

2.lepojamies

Apsveicam Rīgas Katoļu ģimnāzijas 4.klases skolnieci Luīzi Zuzannu Kalnrozi, kuras zīmējums "Patiess miers" ir izraudzīts UNESCO "Darini kalendāru" konkursā un tiks iekļauts 2016. gada kalendārā.

2.lepojamies

Nākamais pasākums un atlikušais laiks līdz tam:

1. septembris &...

Sep