Stundu laiki, brīvlaiki un konsultāciju saraksts

Stundu laiki, brīvlaiki un konsultāciju saraksts

2018./2019.m.g.

  • Stunda Plkst. Piezīmes
    8.10 Rīta lūgšana
    1. 8.15 – 8.55
    2. 9.00 – 9.40
    3. 9.50 – 10.30
    4. 10.40 – 11. 20
    5. 11.30 – 12.10 Pusdienas 1.-5.kl.
    6. 12.20 – 13.00
    7. 13.10 – 13.50 Pusdienas 6.-12.kl.
    8. 14.00 – 14.40
    9. 14.45 – 15.25
    10. 15.30 – 16.10

     

  • 2018./2019. mācību gada brīvdienas

     

    Rudens brīvdienas

    22.10.2018. – 26.10.2018.

    Ziemas brīvdienas

    24.12.2018. – 04.01.2019.

    Papildu brīvdienas 1. klasei

    04.02.2019. – 08.02.2019.

    Pavasara brīvdienas 1. – 11.klasei

    11.03.2019. – 15.03.2019.

    Pavasara brīvdienas 12.klasei

    18.03.2019. – 22.03.2019.

     

  • 2018./2019. mācību gada konsultāciju saraksts

     

    Skolotāji Konsultāciju laiki * Telpa
    Antoņēviča Mārīte Trešdienās 14.00 – 16.30 428
    Armaneva Sandra Otrdienās un ceturtdienās 12.20-13.00 304
    Birzniece Maira Pirmdienās 14.00-14.30 312
    Bogdanova Svetlana Pirmdienās 7.30-8.00 423
    Bordjugs Ivo Pirmdienās 15.30-16.00 24
    Cērmane Diāna Trešdienās 12.30 – 13.00 un 14.00 – 14.40 308
    Filipsone Indra Pirmdienās 12.30 – 13.00 428
    Galiņš Mārcis Otrdienās 12.20-13.00 427
    Gremze Ingūna Pirmdienās 13.00 – 13.40 un piektdienās 14.00 – 14.40 423
    Gulbe Ilze Terēze Pirmdienās 15.30 – 16.10 mājt. un trešdienās 13.10 – 13.50 tic. māc. 6
    Gulbe Marija Piektdienās 14.10-14.50 315
    Hermanis Ivars Piektdienās 14.45 – 15.15 1-08
    Janševskis Mareks Trešdienās 14.10-14.50 RVS
    Jermakoviča Anna Trešdienās 14.00 – 14.40 3.klasei un 14.40 – 15.20 8.,9.klasei 308
    Jēgere Guna Ceturtdienās 14.40-15.40 429
    Kampāne-Štelmahere Sintija Trešdienās 16.15 – 16.55 406
    Korčelli Nikola Trešdienās 15.30 – 16.10 413
    Krēsliņš Uldis Otrdienās 15.30 – 16.10 423
    Lācis Modris Piektdienās 14.45 – 15.25 308
    Lūriņa Gundega Pirmdienās 13.20 – 14.20 303
    Majeniece Ilze Otrdienās 14.00 – 14.40 307
    Miķelsons Toms Otrdienās 12.30 – 13.00 428
    Mugureviča Vineta Ceturtdienās 13.00 – 14.00 316
    Narkēviča Žanete Otrdienās 1.nedēļās 12.30 – 13.00 406
    Nogda Inta Pirmdienās 14.00-14.40 sākumskolai un otrdienās 16.00-16.30 7.-9.klasēm 318
    Ņjuša Antra Pirmdienās 14.00 – 14.40 423
    Ozola Ieva Margarita Katru dienu 12.45 – 13.00 un otrdienās 14.45 – 15.15 406
    Paegle Sarmīte Piektdienās 14.00 – 14.40 408
    Pavlovska Līga Otrdienās 14.45 – 15.25 310
    Pitkevičs Jānis Pirmdienās 15.30 – 16.10 426
    Sapogova Anastasija Otrdienās 14.00 – 14.40 413
    Skudra Pēteris Trešdienās 12.30 – 13.00 308
    Stirāne Dace Ceturtdienās 15.30 – 16.10 308
    Valdmane Māra Otrdienās 14.00 – 14.40 411
    Vaļeniece Indra Pirmdienās un ceturtdienās 16.15 – 16.55 1-08
    Vilciņa Dace Pirmdienās un trešdienās 13.00 – 14.00 319

    * Uz konsultāciju jāpiesakās pie skolotāja iepriekš.

     

There is no upcomming event to display.

Jaunākās ziņas

Attēlu un video galerijas

Puisis_ar_Karogu DirArh
Katolu-gimnazija-1-09-2018 KulturasKanons