Mācies mājās!

There is no upcomming event to display.

Puisis_ar_Karogu DirArh
Katolu-gimnazija-1-09-2018 KulturasKanons

Mācies mājās!

23-03-2020

ieceko eklasi

Ārkārtas situācijā sadarbība ar skolu notiks šādi:

1. Katru piektdienu pēc 17.00 vietnē docs.google.com ir izveidots viss nākamās nedēļas darba plāns. Skolēniem un vecākiem tiek piešķirta saite uz savas klases plānu un darbu mapēm google drive.

2. Šī pati informācija mazākā apmērā tiek dublēta arī e-klasē (bez pievienotiem failiem), bet pamata darbs notiek ar google platformu. Lūdzam failus e-klasē nesūtīt! Tam ir izveidotas mapes drive.google.com

3. Darbu izpildes laiks ir līdz nākamās nedēļas piektdienai, izņemot tos gadījumus, kad ir norādīts cits laiks. Darbi tiek likti attiecīgo stundu mapēs vai, vienojoties ar skolotāju, citos veidos.

4. Par mācību procesa nodrošināšanu savai klasei atbild klases audzinātājs. Klases audzinātājs, tāpat kā citi skolotāji, izvēlas komunikācijas veidu ar savu klasi un vecākiem.Google sheets ir norādīti laiki, kuros skolotāji ir gatavi tiešai komunikācijai. Lūdzam tos ievērot vai nepieciešamības gadījumā vienoties ar skolotāju par citu laiku, un sazināties ar skolotājiem laikā 9.00-17.00.

Lūdzam ņemt vērā, ka šobrīd pasaulē ļoti strauji mainās interneta lietošanas paradumi, tādēļ neatstājam visu uz pēdējo brīdi! Tāpat ir svarīgi ievērot datu drošību un nedalīties ar jums aizsūtītajām saitēm ar citām personām.

Ja e-klase nedarbojas, linkus lūdz savam klases audzinātājam!

There is no upcomming event to display.

Puisis_ar_Karogu DirArh
Katolu-gimnazija-1-09-2018 KulturasKanons