fbpx

Mūsu skola piedalās ARETE CATALYST seminārā LU Zinātņu mājā

There is no upcomming event to display.

Jaunākās ziņas

Attēlu un video galerijas

Puisis_ar_Karogu DirArh
Katolu-gimnazija-1-09-2018 KulturasKanons

Mūsu skola piedalās ARETE CATALYST seminārā LU Zinātņu mājā

By: skola_admin

08-10-2019

,

6cf1a1a0-86c4-4622-95d7-d593faf4a228

 

2019. gada 27. septembrī LU Zinātņu mājā radošā un emocionālā LU simtgades svētku gaisotnē norisinājās Erasmus+ starptautiskā projekta „Supporting teachers for developing intra-personal competencies and character education at school – ARETE CATALYST)” (Atbalsts skolotājiem starppersonu kompetences un rakstura audzināšanas pilnveidei skolā) informatīvi praktisks seminārs. Tajā Rīgas skolu pedagogi tika iepazīstināti ar projekta ietvaros izstrādāto skolotāju izglītības programmu skolēnu izaugsmes veicināšanai skolā, kuras mērķis ir sagatavot skolu skolotājus savas iestādes izglītības kultūras bagātināšanai, koncentrējoties uz starppersonu kompetencēm, caurviju prasmēm un rakstura audzināšanu.

Mūsu skolas direktore Anna Jermakoviča seminārā stāstīja par ģimnāzijas praktisko pieredzi rakstura audzināšanā.

Vairāk lasiet šeit: https://www.pzi.lu.lv/zinas/t/51623/

There is no upcomming event to display.

Jaunākās ziņas

Attēlu un video galerijas

Puisis_ar_Karogu DirArh
Katolu-gimnazija-1-09-2018 KulturasKanons