Noslēdzies RKĢ Jauno talantu konkurss

Noslēdzies RKĢ Jauno talantu konkurss

By: skola_admin

02-05-2017

,

27.04. RKĢ risinājās ļoti radošs pasākums – Jauno talantu konkurss.

Konkursā piedalījās 20 skolēni ar dažādiem priekšnesumiem. Pasākumu vadīja 10. Klases atraktīvie skolēni Šarlote Juste un Emīls Tomass Kiršbaums. Žūrijas atbildīgo uzdevumu veica RKĢ kapelāns Modris Lācis, lietvede Ilze Kaļiņina un skolēnu domes pārstāves Jūlija Kotova un Estere Briede.

Klausījāmies skaņdarbus klavieru klarnetes, vijoles izpildījumā un dziesmas solo, dueta un ansambļa sniegumā. Bija arī daiļlasīšanas priekšnesums, kuru ļoti izteiksmīgi izpildīja 4. klases skolēns Daniels Skurjats. Katrs skolēns saņēma diplomu ar viņa priekšnesumam raksturīgo nomināciju.

Skatītāju simpātijas ieguva 7. klases meitenes Tabita Dīriņa, Alise Budrēviča un Elza Jāņkalne par izpildīto dziesmu „Ar tevi vien” skolotājas Zanes Jankunas vadībā. Žūrijas simpātijas izpelnījās 6. klases skolēna Jēkaba Čerāna solo dziesma “Vien qua, Dorina bella” un par izcilāko sniegumu tika atzīta 1. klases ansambļa jautrā dziesmiņa “Krustmāte Agate”. Par to liels paldies 4. klases skolniecei Regīnai Mūrniecei, kas sagatavoja šo priekšnesumu un pavadīja to arī uz klavierēm.

Izsakām lielu pateicību visiem konkursa dalībniekiem:

Elenai Veilandei, Anitai Mūrniecei, Dārtai Trumpai, Marekam Ozolam, Elīnai Veilandei, Emīlam Putnānam, Marijai Lepinai, Martai Reinei, Pāvilam Vilhelmas Florenam un Ralfam Rafaelam Florenam, (1. klase).

Laumai Elizabetei Florenai, Beatrisei Bērtraitei (3. klase).

Regīnai Mūrniecei, Danielam Skurjatam, Maiklam Noasam Baranovskim, Kristofers Dauksts, Tomasam Jējabsonam (4. klase).

Alisei Budrēvičai, Tabitai Dīriņai, Elzai Jāņklanei (7. klase).

Sirsnīgs paldies vecākiem un skolotājiem par iedrošinājumu un atbalstu! Paldies 4. Klases skolēna Kristofera Dauksta vecmāmiņai Brigitas kundzei par klavieru pavadījumu tautiskajā 4. klases priekšnesumā.

Uz tikšanos konkursā „RKĢ Jaunie talanti 2018”!