Mājmācība

Ģimenēm, kas izvēlas bērnus apmācīt mājās, Rīgas Katoļu ģimnāzija līdz 6. klasei piedāvā mājmācības iespējas.  Tā ir iespēja strādāt ļoti individuāli – veltīt nepieciešamo laiku, lai bērns apgūtu vielu, kā arī plānot nodarbības un pasākumus, kas apmierina visus ģimenes locekļus.
Mājmācības ģimenes ir izveidojušas savu kopienu skolā, kurā apmainās ar pieredzi, draudzējas un kopīgi svin svētkus.
Vairāk informācijas: Ieva Margarita Ozola, e-pasts: ieva.ozola@rkgimnazija.lv

Adaptācijas no...

Jan

Adaptācijas nodarbība