Pavasari gaidot

03-04-2019

Sievišķīgais siltuma nesējs marts mūs ir apveltījis ar skaistām mūsu skolā kopā pavadītām dienām. 1.marts sākās ar radošām izpausmēm – 6. klases skolnieks Teo Olte zīmējumu konkursā “Zīmē Garīgi” ieguva 2. vietu. Konkursa tēma – “Jauns sākums garīgam ceļojumam!” Turpinot šo dienu, vēlā pēcpusdienā visus iepriecināja ilgi gaidītais Žetona vakars Ed. Smiļģa muzejā, kur 12. klases skolēni saņēma žetonus un kopā pavadīja sirsnīgu vakaru ar burvīgiem priekšnesumiem. Mīļi sveicieni abiturientiem un veiksmi eksāmenos!

Šogad pavasaris mūs nelutina ar siltām dienām, tādēļ 3. klases skolēni cītīgi izzināja ķiploku pasauli – gan kopā darbojās, gan pēc tam mielojās ar dažādām ķiploku zaptēm, ķiploku zupām un tējām.
Jāpiemin, ka mūsu skolas kuplajam cilvēku pulciņam arī marta mēnesī pievienojās skolas lietvedes meitiņa, kura nāca pasaulē 6. martā. Lai aug stipra un vesela! Bet mēs turējām īkšķus par mūsu 12.klasi, kam bija centralizētais eksāmens angļu valodā. Veiksmi un izturību mūsējiem!
Dažreiz der nedaudz palielīties – mūsu skolēni ir patiesi apveltīti ar radošumu, jo viņu darbi vizuālajā mākslā vēl joprojām ir apskatāmi Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcijā. Lepojamies!
16.martā notika Atvērto durvju dienas mazajiem skolēniem. Dziesmas, prāta mežģi, plūda sarunas un smiekli, līdz ar to bija prieka pilna atmosfēra. Gaidīsim lielos skolēnus Atvērto durvju dienā 6. aprīlī ar tikpat jaukām noskaņām. Ceram uz kuplu interesentu skaitu!
Kamēr 9.klase un 12.klase devās “pelnītā atpūtā” – brīvlaikā, Projektu nedēļa ar devīzi “Latvijas sasniegumi” “sita augstu vilni”. 2. klases skolēni, kā jau īsti gardēži devās uz “Lāču” maizes ceptuvi un izzināja, kā attīstījies šis uzņēmums, kā arī paši pagatavoja savu maizīti un, tiklīdz tā krāsnī izcepusies un gardi smaržīga, to nobaudīja.
Projektu nedēļā vecāko klašu skolēni pētīja, kāda Latvijā bija tā valoda, kura vēl joprojām ir viena no vissenākajām visā pasaulē (uzminiet nu, kura tā ir 🙂 , citi meklēja sasniegumus Latvijas cilvēkos un dažādās nozarēs.

Pavisam nemanāmi starptautiskajā deju konkursā “Tukums Cup 2019″ mūsu skolas teātra pulciņa meitenes deju studija ” Terpsihora” ir ieguvušas otrās pakāpes diplomu. Apsveicam!

Kaut vēsajā martā aiz loga snieg, mūsu mazie skolēni mākslas studijā nespēj glezno pavasari, bet lielie veido “podkāstu” – jaunu sarunu formātu Latvijā. Pirmā raidījuma viesis ir skolas skolotāja un režisore Indra Vaļeniece. Gaidām turpinājumu.
Marta izskaņā 7.klases skolēni bija Dekoratīvajā mākslas un dizaina muzejā. Tur varēja smelties iedvesmu brīnišķīgajos mākslas darbos, kā arī rast iedvesmu nākotnes darbiņiem.

Šajā mēnesī esam tik daudz ko sasnieguši, panākuši un ieguvuši. Priecājāmies un novērtējam zemi, kurā dzīvojam, kā arī lietas un vietas, kuras esam ieguvuši. Mīlēsim viens otru un dosim cits citam savu mīlestību, jo tas galu galā ir vissvarīgākais!

Sagatavoja Šarlote Juste