Pavisam īss mēnesis

Pavisam īss mēnesis

By: skola_admin

27-03-2019

,

Februāris mūsu ģimnāzijā šogad sākās ar cerību – Labdarības tirdziņa atklāšanu, kam sekoja koncerts, kurā ar mums kopā bija ekselence arhibīskabs Zbigņevs Stankevičs, Suitu sievas u.c. (par Labdarības koncertu vairāk šeit

https://jauns.lv/raksts/par-veselibu/317002-ar-uzviju-savakti-lidzekli-smagi-slima-rigas-katolu-gimnazijas-skolena-tomasa-rehabilitacijai )

Sirsnīgā un spēcīgā raidījumā “Tīra sirds tīrā vidē” skolēnu komanda satika viesi Arni Medni. Visus raidījumus varat klausīties : http://arhivs.rml.lv/?dir=RML_arhivs

Šis mēnesis ģimnāzijā bija radošs un sportisks – tapa mākslas studijas darbi “No okeāna līdz kosmosam”, bet kendamas sacensībās tik izspēlēts skolas kauss.

Kendama

4.klase piedalījās Zaļais punkts rīkotajā konkursā, kur guva zināšanas par to ,cik svarīgi ir šķirot atkritumus un nepiesārņot vidi ,kurā dzīvojam. Tikmēr lielie piedalījās SamsungSkolaNākotnei konkursā, kurā ieguva ar 3.vietu 45 komandu konkurencē.

Samsugs

Visas Latvijas Ēnu dienā skolnieki izmantoja iespēju ēnot un izdarīt pareizo izvēli savas profesijas meklējumos, bet citu dienu devāmies ciemos un pārsteidzām arhibīskapu v.e. Zbigņevu Stankeviču dzimšanas dienā, dziedot dziesmas un vēlot labu arī turpmāk.

Februāris mūsu skolā bija mākslas ,pašizpausmes un idejām bagāts radošuma mēnesis.

Novēlam visiem enerģisku, darboties gribošu gadu.

Sagatavoja Samanta Tračuma