Pirmsskola

Pirmsskolas izglītības iestāde “Rīgas Katoļu ģimnāzijas bērnudārzs” atrodas Pārdaugavā – Agenskalnā netālu no Torņakalna. Mums blakus ir Arkādijas parks un Māras dīķis.

Bērnudārzā pieņemam bērnus jau no pusotra gada vecuma, un veidojam mazas grupiņas, kurās audzinātāja ar asistentiem var parūpēties par katra bērniņa vajadzībām.

Rotaļām laukā mums liels un plašs pagalms, kurā arī vecāki var ērti un bez samaksas novietot savu auto gan rīta, gan vakara stundās. Savukārt darba diena telpās mums ir ļoti “noslogota” – bērni un audzinātājas darbojas pēc Montessori pedagoģijas metodes. Jau pirms skolas mācāmies angļu valodu, ejam dejot uz ritmiku, sportojam un darām citas ļoti svarīgas lietas.

Lai bērni jau mazotnē iepazītu vērtības, mūsu bērnudārzā ir Labā Gana katehēze.

Bērnudārzā tiek nodrošināta garšīga un pilnvērtīga ēdināšana trīs reizes dienā.

Pirmsskola realizē sekojošas izglītības programmas:
Pirmsskolas izglītības programma; 01011111

Maksa par bērnudārzu ir 300 eiro, ēdināšana 2,90 eiro (dienā)

Ir pieejams pašvaldību līdzfinansējums – summa (lielums atkarīgs no pašvaldības), par kādu tiek samazināta maksa par bērnudārzu.

Pirmsskolas mācību iestāde

There is no upcomming event to display.

Puisis_ar_Karogu DirArh
Katolu-gimnazija-1-09-2018 KulturasKanons