RKĢ piedalās programmā “Nāc muzejā!”

RKĢ piedalās programmā “Nāc muzejā!”

By: skola_admin

23-01-2018

,

“Nāc muzejā!” ir izglītības programma, kas veicina iekļaujošas sabiedrības attīstību, rosina empātiju, sapratni un sadarbību. Programmas ietvaros skolas vecuma bērni un jaunieši gūst ne tikai mākslas un kultūras pieredzi, bet arī iespēju labāk izprast savus vienaudžus. Programma norisinās Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā, Izstāžu zālē ARSENĀLS, Mākslas muzejā RĪGAS BIRŽA un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā. Programmas nodarbības notiek apvienotām skolēnu grupām, ko veido skolēni no vispārizglītojošajām skolām un bērni un jaunieši ar invaliditāti no speciālajām mācību iestādēm. Katrā apvienotajā grupā ir 15 – 20 audzēkņi no divām skolām. Programmas dalībnieki mācību gada ietvaros tiekas trīs reizes, katru reizi apmeklējot vienu no iesaistītajiem muzejiem. Nodarbībās ir iespēja padziļināti iepazīties ar muzeju pastāvīgajām ekspozīcijām vai aktuālajām izstādēm, iesaistīties grupu darbos, diskusijās un nodoties savu radošo darbu veidošanai. Mūsu skolas 6.klases skolēni programmā bija kopā ar Strazdumuižas vājdzirdīgajiem bērniem. Visi kopā viņi devās mākslas piedzīvojumā, skatījās, vēroja, pārbaudīja un gleznoja paši.