RKĢ svētceļojums

Nākamais pasākums un atlikušais laiks līdz tam:

There is no upcomming event to display.

DSC_0015 1-3
Katolu-gimnazija-1-09-20114 2sept1

RKĢ svētceļojums

17-09-2015

„Nāc un redzi!” – šāds plakāts jau no pavasara aicināja mūs pievienoties skolas un draudzes kopīgajam svētceļojumam uz Aglonu

asākums, kurā mums jāpiedalās! Tiešām – mēs bijām piecdesmit astoņi svētceļnieki, no tiem – divdesmit septiņi bērni. Mērojām ceļu no Ludzas līdz Aglonai, sešās dienās kopā noejot deviņdesmit kilometrus.

Kādi ir mūsu iespaidi?

Anna: Man šajā svētceļojumā patika tas, ka mums bija katram savs sargeņģelis, man ļoti patika, pa ceļam ejot, dziedāt mikrofonā, patika piedalīties mūsu grupas prezentācijā Aglonā, patika, ka bieži varēja peldēties.

Rojs: Man patika, ka bija daudz draugi. Mums, bērniem, tā ir – ja tu ej viens, tad tev ir diezgan grūti noiet, bet, ja tu runājies, tad laiks paiet nemanot. Patika, ka apstājāmies dažādās skolās pa nakti. Varēja daudz peldēt, daudzās vietās bija silts ūdens.

Helvijs: Mūsu pavāri ļoti garšīgi gatavoja!

Rebeka: Man vislabāk patika, ka pa ceļam varējām arī sarunāties, un ejot runājām arī par Dievu. Mūsu pavāri ļoti garšīgi gatavoja, un vakarā viņi spēlēja un dziedāja slavēšanā. Ceru, ka nākamgad svētceļojumā būsim vēl vairāk un būs vēl jautrāk.

Mēs ceram, ka nākamgad atkal būsim kopā arī svētceļojumā!

RKĢ kapelāns Modris Lācis