Skolā notika šaha turnīrs

Skolā notika šaha turnīrs

By: skola_admin

23-05-2016

, ,

21. maijā RKĢ notika pirmais šaha turnīrs. 9 dalībnieki piecās kārtās (spēlēs) noskaidroja skolas labāko šahistu. Pirmo partiju zaudējot, bet pēc tam gūstot četras uzvaras, par turnīra uzvarētāju kļuva Dominiks Bitenieks (2.kl.). Otro vietu ieguva Rūdolfs Vīnkalns (3.kl.), trešo vietu dalīja Daniels Skurjats (3.kl.) un Artūrs Ancāns(1.kl.)

Turnīrs bija organizēts atbilstoši starptautiskiem standartiem, – bērni spēlēja ar figūrām un pulksteņiem, kādus var redzēt starptautiskos turnīros. Par to lielu paldies vēlos teikt Latvijas šaha federācijai un Albertam Cimiņam personīgi.

Vērojot skolēnus un viņu vecākus, varēja redzēt, ka šaha spēle viņus patiesi aizrauj, tādēļ ir pamats domāt, ka nākotnē šādi turnīri būs ierasta lieta un dalībnieku skaits būs ar vien pieaugošs.

Vēlos vēlreiz teikt lielu paldies pašiem drosmīgākajiem skolēniem, kuri nebaidījās saņemt pirmos šaha punus un izraudāt pirmās “šaha” asaras. Patīkami, ka starp septiņiem puišiem bija arī divas meitenes, kurām veicās ļoti labi! Tātad bez augstāk minētiem skolēniem turnīrā piedalijās: Ramona Lepkina no 5. klases, Lūcija Franckeviča no 4. klases, Kristofers Vasaraudzis no 1. klases, Kārlis Valinks – no 3. klases un Edvards Ancāns.

Lielu paldies vēlos teikt Ilzei Kaļiņinai, – pateicoties viņai bērniem bija skaistas dalībnieku kartes un mums bija lieliska turnīra tabula un nelieli našķi arī!

Cerot uz atsaucību arī nākamajā mācību gadā, vēlos atgādināt, ka joprojām gaidam jaunus pulciņa dalībniekus, tādēļ 25., 26. maijā visi interesenti aicināti no pulksten 14:20 līdz 16:30 atnākt uz 313. kabinetu un pavērot, kas tur notiek. Varbūt kādam rodas vēlēšanās izmēģināt savus spēkus šaha spēlē!?

Ar vislabākām domām par skolu, Atis Bētiņš šaha pulciņa vadītājs.

P.S. Starp citu, labākie šahisti saņēma nelielas naudas balvas. Dažiem tā bij pirmā “alga”, kura iepriecināja ne tikai skolēnus, bet arī viņu līdzjutējus.

no images were found