Skolotāji lido “Zinību pasaulē”

Skolotāji lido “Zinību pasaulē”

By: skola_admin

06-10-2017

Skolotāju dienā RKĢ laineris AN2017NA devās lidojumā, “Zinību pasaulē” paceļot skolotājus. Lainera stjuartes, kuras ikdienā maskējas par 8,klases skolniecēm Alisi un Tabitu, atgādināja, ka mums uzdāvināts ir laiks, un tas, kā mēs to izmantosim, ir katra paša ziņā. Skolotāji ļāvās lidojumam un tā apkalpei, gan atbildot uz āķīgiem jautājumiem, gan rakstot par savu skolas ikdienu.

“Kā zināms, – nav beigu bez sākuma, tāpēc, uzsākot lidojumu “Zinību pasaulē”, jābūt ziņkārīgiem, uzņēmīgiem un darbīgiem. Turoties cieši kopā un nepazaudējot viens otru, skolotāji kopā minēja mīklas, rakstīja vēlējumus un vismaz vienu mācību stundu atpūtās,” par svētkiem stāsta lidojuma idejas autore direktores vietniece audzināšanas darbā Antra Ņuša.

Viss beidzās… kā jau katrā lidojumā ar piezemēšanos un aplausiem.