Ticības mācība 8.klasei – Vecrīgā

Ticības mācība 8.klasei – Vecrīgā

By: skola_admin

26-01-2018

Trešdien 8.klasei ticības mācība notika Svētās ģimenes mājā. Terēze stāsta, ka šodien viņi ar klasi bia Sv. Ģimenes mājā, kur viņus ļoti jauki uzņēma.Tur bija neliela ekskursija pa ģimenes māju un tās pagrabu, kur bija ikonu izstāde un bija iespēja apskatīt dažādas ikonas un mākslas darbus, – esot bijis diezgan interesanti. Vēlāk viņi kāpuši Sv. Marijas Magdalēnas Katedrāles zvanu tornī, kur varēja apskatīt Vecrīgas panorāmu. Ģimenes mājā viņus pacienāja ar tēju un cepumiem un vēlāk visi šķīrās un devās katrs uz savu pusi. “Man patika kāpšana zvanu tornī, jo tur bija telpa kurā bija neliela izstāde un bija visur sasnidzis sniegs, tas man likās interesanti. Zvanu tornī bija seši zvani kas man šķita neparasti. Kopumā man patika šī nelielā ekskursija un ieteiktu aizbraukt arī citiem, jo tur cilvēkus uzņem kā savējos un izturas ļoti jauki,” viņa nobeidz stāstījumu.