Uzņemam audzēkņus 2020./21. mācību gadam!

There is no upcomming event to display.

Puisis_ar_Karogu DirArh
Katolu-gimnazija-1-09-2018 KulturasKanons

Uzņemam audzēkņus 2020./21. mācību gadam!

15-05-2020

, ,

nac acities

Rīgas Katoļu ģimnāzija (RKĢ) ir privāta mācību  iestāde, kurā prioritāte ir bērnu izglītošana, audzināšana un viņu personības veidošana draudzīgā, ģimeniskā vidē no 1,5 gadu vecuma līdz vidusskolas beigšanai. Vecāki, skolotāji, skolēni, tehniskais personāls veido ģimenisku kopienu, kur pārsvarā visi viens otru pazīst un atbalsta, kur bērns var justies pieņemts, atzīts un atraisīts.

Ģimnāzijā notiek aktīva ārpusklašu izglītība – darbojas pulciņi, katram skolniekam ir iespēja veidot savus projektus, kā arī tiek piedāvāts atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai projektā Pumpurs“.

Iesnieguma forma ir pieejama šeit

Videokonference par mācību iespējām RKĢ

4. jūnijā plkst. 17.00 notiks videokonference, kurā bērni un vecāki iepazīstinās ar skolu un atbildēs uz jautājumiem. Lai saņemtu saiti uz konferenci, lūdzu aizpildiet šo anketu

Pirmsskolā tiek uzņemti bērni visās vecuma grupās no 1,5 gadu vecuma, grupā ir ne vairāk kā 15 bērnu. Rīgas Katoļu ģimnāzijas pirmsskolā mazuļi sporto, apgūst ritmiku, mūziku, angļu valodu un Labā Gana katehēzi. Nodarbībām svaigā ir pieejams rotaļu laukums un plašs pagalms. Ir ērta un liela autostāvvieta. RKĢ bērnudārzam noslēgti sadarbības līgumi ar Rīgas un Pierīgas pašvaldībām par līdzfinansējumu.

Pirmsskolas izglītības iestādes vadītāja Monta Beļavska, e-pasts: monta.belavska@inbox.lv, tālr.: 29327306

Sākumskolā veidojam mazas klases (līdz 20 bērniem), kas ļauj pievērst uzmanību individuāli katram bērnam. Īpaši uzsveram rakstura izglītību un kristīgo izglītību – skolā darbojas Labā Gana katehēze, reizi nedēļā bērni piedalās Sv. Misē. Piedāvājam pagarināto dienas grupu ar iespēju daudz laika pavadīt svaigā gaisā skolas pagalmā. Angļu valodu (5 nodarbības nedēļā) un ticības mācību sākumskolā apgūst jau no 1. klases. Tāpat tiek piedāvātas plašas ārpusklašu izglītības iespējas: jau paši mazākie var apgūt šahu, mālošanu, ritmiku.

Sākumskolā bērniem tiek piedāvāta arī mājmācība.

Proģimnāzijā skolnieki turpina apgūt angļu valodu, kā arī krievu, itāļu un spāņu valodas (pēdējās māca skolotāji no valodu izcelsmes valstīm). Nelielās un draudzīgās klasēs turpinās ētiskā audzināšana uz kristīgiem pamatiem. Skolniekiem ir iespēja piedalīties ārpsuklases aktivitātēs – radio raidījumu veidošanā (skolai ir savs raidījums “Tīra sirds tīrā vidē” RadioMarijaLatvija), konstruēšanas pulciņā, mākslas studijā. Vairāk par pulciņiem lasīt šeit. Rīgas Katoļu ģimnāzijas skolēni aktīvi piedalās skolas un ārpusskolas pasākumu veidošanā, par to vairāk skolas FaceBook  un Instagram.

Skolniekiem, kas dažādu iemeslu dēļ nevar apmeklēt skolu, tiek piedāvāta arī mājmācība, bet no 7. klases  –  tālmācība.

Vidusskolā tiek piedāvāti izvēļu grozi, kuros ietilpst pamatkursi, specializētie kursi un padziļinātie kursi.

Pamatkursi:

• Latviešu valoda un literatūra, svešvaloda (angļu un krievu)
  • Vēsture un sociālās zinātnes
  • Kultūra un māksla
  • Fizika, ķīmija, bioloģija un ģeogrāfija (vai dabaszinības humanitārajam un specializētajam kursam)
  • Datorika
  • Sports un veselība
  • Projekta darbs
  • Publiskā runa

Padziļinātie kursi:

Rīgas Katoļu ģimnazija piedāva unikālu humanitāri profesionālās ievirzes programmu “Kultūra un komunikācija, kurā bez vispārizglītojošiem priekšmetiem ir

• Vizuālā komunikācija
  • Žurnālistika
  • Sabiedriskās attiecības
  • Ticības mācība

Padziļināti:

• Latviešu valoda un literatūra
  • Svešvaloda (angļu, krievu, itāļu)
  • Vēsture

Eksaktais kurss, kurā padziļināti tiek apgūti priekšmeti:

• Latviešu valoda un literatūra
  • Svešvaloda
  • Matemātika
  • Matemātiskā analīze

uznemsana 10 klaseĢimnāzistiem ārpus stundām ir iespēja apgūt arī praktiskās prasmes – pasākumu vadīšanu, radio un TV raidījumu vadīšanu, pasākumu organizēšanu (producēšanu), ir iespēja iesaistīties dažādos pulciņos (radio, teātris u.c.), jaunieši piedalās dažādos konkursos.

Anna Jermakoviča – direktore e-pasts: anna.jermakovica@rkgimnazija.lv, tālr.: 29104280