Vecāku skola

09-01-2018

Jau šajā nedēļā atsākas RKĢ veidotās Vecāku skolas nodarbības. 13.janvārī pulksten 10 Bezvainīgās Vissvētākās Jaunavas Marijas māsa kalpone Inese Šteina runās par krīzi. Visiem tiem, kuri ir saskārušies ar kādu krīzi savā dzīvē, Inese iesaka pirms viņas lekcijas padomāt un atbildēt sev uz dažiem jautājumiem: Kādu krīzi es piedzīvoju nesen vai tagad? Vai manā dzīvē ir situācijas, kad nespēju risināt kādu problēmu? Kādu? Vai man ir grūti vai viegli veidot attiecības ar citiem? Ar kuriem man ir grūti veidot attiecības? Vai man patīk citus kontrolēt? Vai man patīk citus komandēt ?

Vecāku skolas nodarbības RKĢ notiek jau trešo gadu. Nodarbības notiek reizi mēnesī un tēmas katru reizi ir citas. Šogad gan Inese Šteina vadīs vairākas nodarbības, – katru par savu tēmu.

Tad nu padomājiet un tiekamies!