9.klases izlaidums RKĢ

29-06-2016

2016.gada 10.jūnijā Rīgas Katoļu ģimnāzijas 9.klasi absolvēja četri brīnišķīgi skolēni – katrs ar savu raksturu, domām un nākotnes plāniem.

Sirsnīgos vārdus un sveicienus papildīnāja 8.klases skolnieces Annas un mūzikas skolotājas Zanes Jankunas brīnišķīgais dziedājums.

Absolventi un viņu vecāki bija parūpējušies par zāles noformējumu atbilstoši dabas cikliem, jo, gluži kā mūsu zeme, kurā varam vērot gan vasaras ziedu skaistumu, gan rudens lapu krāsainību, ziemas sniegoto koku galotnes un pavasara pumpuru pirmo trauslumu, arī katrs no skolēniem pārstāvēja savu gadalaiku.

Vivaldi mūzikai fonā skanot, atestātus pasniedza un ceļa vārdus skolēniem teica Rīgas Katoļu ģimnāzijas direktore Anna Jermakoviča, direktores vietnieces – Ieva Marija Ozola un Maira Birzniece, kā arī klases audzinātāja Lelde Novicka.

Vēlēsim mūsu absolventiem veiksmi, izturību un izdošanos, turpinot virzību tuvāk savam mērķim!