fbpx

Decembris ģimnāzijā

Decembris ģimnāzijā

By: skola_admin

03-01-2019

,

Decembris mūsu ģimnāzijā šogad sākās skaisti – ar Adventa vainagu pasvētīšanu, kam sekoja klusais adventa laiks (par Adventa laiku vairāk šeit http://rkgimnazija.lv/adventa-laiks-gaismas-vestnesis/) ar gatavošanos Ziemassvētkiem un 1. semestra noslēgumam.


Tomēr pavisam klusi nebija: šajā laikā izbaudījām laikmetīgās dejas izrādi “Eksperiments ar apskāvienu” (vairāk šeit: http://www.journal.dance.lv/2017/10/23/laikmetigas-dejas-izrade-berniem-eksperiments-ar-apskavienu/), kā arī cīnījāmies par Dāvida un Goliāta kausu sporta spēlēs.
Jau novembrī sākām gatavot, un decembrī iznāca mūsu skolas kalendāri 2019. gadam. Šogad tie ir divi: sienas kalendārs ar mākslas studijas audzēkņu darbiem un galda kalendārs, kuru veidoja vidusskolas audzēkņi sadarbībā ar pamatskolu – mazākie zīmēja vitrāžas, iedvesmojoties no mūsu skolas skaistās 100 gadu vecās vitrāžas, bet lielie rakstīja pārdomas par vērtībām, tā izveidojot personisku un sirsnīgu kalendāru, kas aicina uz sarunu.
Ģimnāzijas decembris noslēdzās tieši pirms Ziemassvētkiem ar skaistu koncertu vecākiem, kura laikā tika tirgotas mazo bērnu ceptās piparkūkas, lai savāktu līdzekļus Tomasam, kam steidzami nepieciešama koriģējošā korsete (vairāk par Tomasu šeit: http://rkgimnazija.lv/palidzesim-musu-skolasbiedram-tomasam-tikt-vala-no-sapem/).


Un tad jau atlika liecību izsniegšanu un labāko skolēnu apbalvošana.
Novēlam visiem, radošu un gudru Jauno gadu!