fbpx

Notiek pieteikšanās nākamajam mācību gadam!

Notiek pieteikšanās nākamajam mācību gadam!

By: skola_admin

01-02-2021

, ,

pexels-dids-2714073

 

Jau pilnā sparā noris pieteikšanās jaunajam mācību gadam Rīgas Katoļu ģimnāzijā.

Pirmajā klasē vecākus aicinām pieteikt bērnus līdz 1. maijam. To var darīt attālināti, aizpildot Iesniegums_pamatizglitiba 1klase PAM1 ar roku (parakstot un noskenējot vai nofotgrafējot) vai elektroniski ar drošu elektronisko parakstu un Anketa vecākiem 2020, kā arī pievienojot dzimšanas apliecības kopiju.

Sākumskolā ir pieejama pagarinātās dienas grupa, kā arī dažādi pulciņi – mālošana, šahs, teātris, regbijs, mākslas pulciņš uc. Starpbrīžos un pēc stundām bērni dodas laukā mūsu lielajā pagalmā.

Pamatskolā un vidusskolā pieteikšanās turpināsies līdz augustam, tomēr aicinām jūs piedalīties Virtuālajās atvērto durvju dienās 25. februārī!

Atgādinām, ka vidusskolā ir iespējams mācītīties, vienā no speciālajām programmām – vispārējā vidējā izglītība ar eksakto novirzienu (programmēšana, matemātiskā analīze) un humanitārajā programmā Kultūra un komunikācija, kurā starp vispārizglītojošiem priekšmetiem var apgūt vizuālo komunikāciju, žurnālistiku, kultūras vēsturi.

Pamatskolā un vidusskolā ir iespējams iesaistīties radio raidījumu veidošanā (Radio Marija Latvija), filmu veidošanā (mācību darba, kā arī projekta “Pumpurs” ietvaros), izkopt publisko runu (obligāts mācību priekšmets vidusskolā), darboties mākslas studijā, konstruktoru pulciņā, kā arī veidot pašiem savu iniciatīvu. Piemēram, 2020. gadā Rīgas Katoļu ģimnāzijas skolēnu padome izveidoja jauniešu kultūrtelpu “Creatio“, projekta “Pumpurs” ietvaros nofilmēja īsfilmu “Ietekmēt“, kā arī ar panākumiem piedalījās radošos konkursos.

Vairāk par interešu izglītību lasīt šeit.

Mēs lepojamies, ka mūsu skolā ir nelielas (līdz 15 bērniem) un draudzīgas klases, ģimeniska atmosfēra, kā arī rakstura audzināšana. Skolā notiek aktīva sabiedriskā dzīve, gan skolnieku, gan vecāku, gan vadības līmenī – esam Eiropas Kristīgo skolu savienības locekļi.

Iesnieguma forma pieejama šeit: Iesnieguma forma

Ja vēlaties pieteikties individuālai virtuālai vizītei, lūdzu sazinieties ar skolas direktori Annu Jermakoviču e-pasts: anna.jermakovica@rkgimnazija.lv, tālr.: 29104280.

Vairāk par ģimnāziju varat uzzināt, noskatoties Online atvērto durvju dienas ierakstu.

Online atvērto durvju diena

Gaidām skolā!

There is no upcomming event to display.

Jaunākās ziņas

Attēlu un video galerijas

Puisis_ar_Karogu DirArh
Katolu-gimnazija-1-09-2018 KulturasKanons