fbpx

Mežciema pansionāta apmeklējums

Mežciema pansionāta apmeklējums

By: skola_admin

13-01-2014

,

Š.g. 8.janvārī skaists notikums bija pansionāta “Mežciems” iemītniekiem, pie kuriem ciemos bija ieradušies “Caritas” brīvprātīgie, Rīgas Augstākā reliģijas zinātņu institūta pārstāvji, Marijas Leģions no Vissvētākās Trīsvienības draudzes un bērni no Rīgas Katoļu ģimnāzijas 3. un 4 klases. Sākumā visi pulcējās pansionāta Lielajā zālē uz Svēto Misi, kuru koncelebrēja priesteri Aleksandrs Stepanovs un priesteris Vitolds Kokars. Priesteris V.Kokars savā sprediķī uzrunāja klātesošos, atgādinot, ka mūsu laicīgā dzīve nav vērtīga, ja tajā nav “garīgās maizes” un mums ir pienākums dalīties tajā ar apkārtējiem, sekojot gan Dieva iedvesmām, gan neaizmirstot par tuvākmīlestību. Savukārt priesteris A.Stepanovs klātesošajiem ar šalles palīdzību nodemonstrēja, ka mūsu dzīve ne vienmēr ir gluda un tajā nereti gadās grūtības un dažādi sarežģījumi, un vienīgi uzticot visas grūtības un samezglojumus Dievam, mūsu dzīves ceļš atkal kļūst gluds, un mēs varam Viņam arvien vairāk tuvoties.
Pēc Svētās Mises nelielu koncertu sniedza bērnu koris no Rīgas Katoļu ģimnāzijas, kuri ar savām brīnišķīgajām balsīm iepriecināja pansionāta iemītniekus. Noslēgumā pienāca pasākuma gaidītākais brīdis, kad bērni devās uz istabiņām pie tiem pansionāta iemītniekiem, kuri uz Svēto Misi paši nevarēja ierasties, lai nodotu Ziemassvētku laikā īpaši šim pasākumam sagatavotās apsveikuma kartītes. Tās bija sagatavojušas divas skolnieces no Rīgas Katoļu ģimnāzijas 7.klases, kuras kopā izveidoja 108 kartītes, un bērni no Rīgas Katoļu ģimnāzijas bērnudārza, Poļu bērnudārza, bērnudārza „Ābecītis” un „Mazulītis Rū” Mārupes bērnudārza. Pansionāta iemītnieku apmeklējums izvērtās patiešām jauks un sirsnīgs, aizkustinot gan sirmgalvju, gan bērnu sirdis. Pasākuma izskaņā bērni izteica vēlmi uz pansionātu doties ciemos atkal, piemēram, pavasarī, iepriecinot pansionāta iemītniekus ar pirmajām pavasara puķēm.
Paldies visiem, pateicoties, kuriem šis apmeklējums varēja notikt, un ceram turpināt veiksmīgi iesākto savstarpējo sadarbību!

Sandra Novika

Leave a Reply