fbpx

Nepieciešamā summa Tomasam ir savākta!

Nepieciešamā summa Tomasam ir savākta!

By: skola_admin

05-02-2019

2. februārī Sveču dienā Rīgas Katoļu ģimnāzijā notika skolnieku organizēts labdarības koncerts, kurā tika vākti līdzekļi skolniekam Tomasam Jēkabsonam. Ir apkopoti dati, par šobrīd ziedotajām naudas summām, un kopsumā ir savākti 4047,77 eiro!
Sestdien notikušajā koncertā, kurā piedalījās Suitu sievas un vīri, koklētāju ansamblis “Kārta”, operdziedātājs Arvīds Keinis, Jūrmalas mūzikas vidusskolas akoredeonistu trio, altiste Sibilla Zubricka un skolas skolnieki, kopā tika savākti 1672, 77, savukārt ar bankas starpniecību noziedoti 1975 eiro, un pat vēl pēc koncerta uz skolu ir atceļojusi aploksne ar 400 eiro, kas kopā ar labdarības fonda BeOpen Ziemassvētku akcijā ziedoto ne tikai sedz izmaksas braucienam uz Vāciju un īpašajai SPIO korsetei, bet arī ļaus Tomasam turpināt nepieciešamo rehabilitāciju.
Mēs vēlreiz milzīgu paldies koncerta dalībniekiem, klausītājiem, ziedotājiem un visiem citiem, kas palīdzēja lai Tomass varētu turpināt būt starp savējiem!