fbpx

Par skolu

Par skolu

vvvv Rīgas Katoļu ģimnāzijas (RKĢ) prioritāte ir bērnu izglītošana, audzināšana un viņu personības veidošana draudzīgā, ģimeniskā vidē. Šim mērķim labvēlīgs ir apstāklis, ka RKĢ ir neliela apjoma skola. Vecāki, skolotāji, skolēni, tehniskais personāls veido ģimenisku kopienu, kur pārsvarā visi viens otru pazīst un atbalsta, kur bērns var justies pieņemts, atzīts un atraisīts. Kopienā iekļaujas arī pie skolas izveidojusies Sv. Terēzes no Bērna Jēzus draudze, ar kuru skolai ir praktiska sadarbība.
vvvvTāpat ģimeniskums atklājas faktā, ka bieži bijušie skolēni izvēlas mūsu skolu arī saviem bērniem. Piemēram, viens no 1. klases bērnu vecākiem ir mans bijušais skolnieks, kuram reiz mācīju matemātiku. Tas priecē un reizē apliecina uzticēšanos skolai un tās labo novērtējumu. Tā ir pēctecība, stabilitāte un drošība, kas izveidojusies vairāk nekā 20 skolas pastāvēšanas gados.

  vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvRKĢ direktore Anna Jermakoviča

[/cs_column]