Pēdējā mācību diena 1. semestrī

22-12-2016

Pēdējā mācību diena 2016. gadā tika pavadīta priecīgā svētku noskaņā. Pēc Sv. Mises skolēni saņēma diplomus un pateicības rakstus gan par labām un teicamām sekmēm, gan piedalīšanos dažādos radošos konkursos :” Bētlemes silīte Bērna dzimšanas gaidās”, „Ziemassvētku noformējums klasē”, „Apsveikumu atklātnīšu veidošana”.
Sudraba diplomu saņēma 5. klases skolniece Marija Berdigāne (vidējā atzīme 9.25) Zelta diplomu saņēma 6. Klases skolniece Marta Šneidere (vidējā atzīme 9.27).
Svētki turpinājās klasēs, kur skolēni saņēma liecības un dalījās pašu sagatavotos cienastos un laba vēlējumos.
Savukārt sākumskolas skolēni kā vienmēr izcēlās ar īpašu radošumu, izrādot pašsagatavotus teatrālus priekšnesumus.
Par svētku noskaņu, prieku un gandarījumu mācību semestra noslēgumā liecina daži fotoattēli.