fbpx

Radio pulciņš sāk darbu jau augustā!

Radio pulciņš sāk darbu jau augustā!

By: skola_admin

01-08-2016

2016./2017.mācību gadā būs jau otrā sezona, kad Rīgas Katoļu ģimnāzijai būs savs raidlaiks Radio Marija ēterā. Raidījums skan piektdienās no pulksten 16 līdz 16.30. Tas ir skolēnu veidots raidījums, kur katru nedēļu tiek runāts par tēmām, kas skar sākumskolu, pamatskolu vai vidusskolu. Jau daudzi bērni guvuši pirmo pieredzi radio Marija ēterā, bet to var attīstīt un pilnveidot, tāpēc RKĢ nolemts izveidot radio pulciņu – tā būs darba grupa, kura veidos ziņas saistībā ar RKĢ un gatavos iknedēļas raidījumu, kā arī, iespējams, piedalīsies citās ar radio saistītās aktivitātēs. Pulciņš partedzēts dalībniekiem, kuri mācās vismaz 4.klasē, un līdz pat 12.klasei. Sakarā ar to, ka pirmais sezonas raidījums būs jau 2.septembrī, radio pulciņš sāks darboties vēl augustā. Tie, kuri vēlas pievienoties, tiekamies 18.08 pulksten 13 RKĢ. Ja radušies jautājumi, lūdzu, zvaniet 29112424 skolotājai Beatai. Tiekamies!