fbpx

RKG 1. septembris

RKG 1. septembris

By: skola_admin

13-09-2016

,

Priecīgi un saposušies bērni un jaunieši ar krāšņiem rudens ziediem rokās liecina par jaunā mācību gada iestāšanos.  Šogad arī labie laika apstākļi vairoja skolēnu, pedagogu un vecāku tikšanās prieku. Vispirms Svētajā Misē pateicāmies Dievam par iespēju gan mācīties, gan strādāt, gan atbalstīt mūsu skolu – Rīgas katoļu ģimnāziju.

Īpaši priecēja arhibīskapa Zbigņeva Stankēviča iedvesmojošā uzruna, kas apliecināja Rīgas katoļu ģimnāzijas nepārvērtējamo nozīmi visas Baznīcas dzīvē un izaugsmē, kā arī Izglītības kvalitātes valsts dienesta vadītājas Initas Juhņēvičas sirsnīgie apsveikuma vārdi.

Ar lielu prieku sveicām jaunos skolēnus, kuri šogad piepulcējās Rīgas katoļu ģimnāzijas saimei. Un noteikti lielu paldies sakām visiem skolēniem un viņu vecākiem, kuri ir novērtējuši mūsu skolas sniegtās iespējas un turpina mācīties Rīgas katoļu ģimnāzijā.

Par Rīgas katoļu ģimnāzijas saimes prieku un apņēmību čakli un radoši strādāt varam pārliecināties aplūkojot šis fotogrāfijas.

no images were found