fbpx

RKĢ piedalīsies mūsdienu kultūras forumā “Baltā nakts” – tiek aicināti dalībnieki

RKĢ piedalīsies mūsdienu kultūras forumā “Baltā nakts” – tiek aicināti dalībnieki

By: skola_admin

04-08-2016

10.septembrī vakarā visu Latviju pārņems “Baltā nakts” – tas ir starptautisks mūsdienu kultūras forums, kas notiek lielākajās Eiropas pilsētās. Tās pirmssākumi rodami Francijā, kad Parīzē pirmo reizi tika radoši pavadīta bezmiega nakts, kad durvis ver muzeji, mākslas galerijas, neparastās vietās tiek rādīts kino, veidotas performances, teātra izrādes, deju priekšnesumi un citas radošās aktivitātes.

Latvijā “Baltā nakts”notiek kopš 2005.gada. Šogad pirmo reizi tās dalībā iekļaujas arī RKĢ. Mēs spēlēsimies ar emocijām un mūsu aktivitāšu nosaukums ir “Ieraugi (savas) emocijas”. Jau pa dienu ritmikas un deju skolotājas Ances vadībā sagatvotā zibakcija dosies uz dažādām publiskām vietām, bet vakarā skolā būs skatāmi emocionālie zīmējumi un notiks papīra leļļu izgatavošanas darbnīca no pašu locītiem vēdeklīšiem, būs emocionālā spoguļošanās, bet skolas pagalmā būs skatāmas instalācijas un iespēja iziet “Emociju labirintu”. Un tad vēl būs “Emocionālo kāju šovs” un performance “Ieskaties (savās) emocijās”.

Lai visu to dabūtu gatavu, aicinām tētus, mammas, vectētiņus, vecmāmiņas, māsas un brāļus mesties izaicinājumā kopā ar saviem RKĢ skolēniem un piedalīties kādā no aktivitātēm.

Pirmais mēģinājums zibakcijai – 22.08 pulksten 11, vada skolotāja Ance. Dalībnieku skaits un vecums neierobežots.

Pirmais mēģinājums performancei “Ieskaties (savās) emocijās” – 16.08 pulksten 11, vada skolotāja Zane. Dalībnieku skaits un vecums neierobežots.

Pirmais mēģinājums performancei “Emocionālo kāju šovs” – 18.08 pulksten 14, vada skolotāja Beata. Dalībnieku skaits – IEROBEŽOTS. Vajadzīgas – 4 mazas kājas (2 sākumskolas bērni), 2 lielākas kājas (1 persona – pamatskolas vai vidusskolas skolēns), 4 lielas kājas (2 vecāki, vēlams mamma un tētis) , 4 nopietnas kājas (2 vecvecāki, vēlams vecmāmiņa un vectētiņš). Pieteikšanās, zvanot pa tālruni 29112424

Tuvāk nākot, būs vajadzīgu tētu palīdzība labirinta uzstādīšanā un citos tehniska rakstura darbos. Saņemam spēkus un… nākam un, zvanām, ja ir jautājumi, un piesakāmies…

Atbildīgā par projektu – skolotāja Beata, tālrunis 29112424.