fbpx

RKĢ skolēni viesos pie arhibīskapa

RKĢ skolēni viesos pie arhibīskapa

By: skola_admin

06-06-2016

Liecību dienā Pieklājības mēneša noslēguma pasākumā visuzcītīgākie un vispieklājīgākie skolēni tika pagodināti ar arhibīskapa Zbigņeva Stankeviča uzaicinājumu uz brokastīm. Tā 1. jūnija rītā Vissvētākās Jēzus Sirds svētku gaisotnē skolēni kopā ar direktori un mācību pārzini priecīgi ieradās Svētās Ģimenes Mājā. Brokastis aizritēja patīkamās sarunās. Arhibīskaps interesējās par katru skolēnu un viņa sasniegumiem. Vaicāja, kas patīk skolā. Skolēni minēja visdažādākos mācību priekšmetus, bet Tomass no 3. klases atzina, ka viņam patīkot visa skola un visi skolotāji. Savukārt arhibīkaps pastāstīja par Katoļu dienām Vācijā. Noslēgumā pēc kopīgas fotografēšanās, saņēmuši arhibīskapa svētību, skolēni pacilātā noskaņā devās tālākajās dienas gaitās.

no images were found