Septembris aizvadīts

02-10-2016

Ceturtdien 29.09. ar skolēnu literāro pēcpusdienu “Tik un tā” noslēdzās pirmais mācību mēnesis,  kura laikā īpašu vērību pievērsām vērtībai Cieņa kā labvēlīgu, iedvesmojošu un radošu cilvēku savstarpējo attiecību atslēgai.

Septembris noritēja svētās mātes Terēzes zīmē, jo tieši māte Terēze bija 20. gs. cieņas pret ikvienu cilvēku nesēja un apliecinātāja.

Pasākumā skolēni vēlreiz atsauca atmiņā mātes Terēzes dzīves svarīgākos notikumus un dalījās savās pārdomās par tādām vērtībām kā cieņa un piedošana. Skolēnu pārdomās bija jaušams viņu domas dziļums, neatbildētie jautājumi un arī dzīves pieredzē gūtās atbildes.

Liels paldies skolēniem un skolotājai Sarmītei Paeglei par šo mierpilno un radošo pēcpusdienu!