fbpx

Skolēnu brīvdienās skolotāji atkal mācīsies

Skolēnu brīvdienās skolotāji atkal mācīsies

By: skola_admin

13-10-2016

,

Jau pavisam drīz 25.10. RKĢ viesoies tēvs Voicehs SJ (Wojciech Zmudzinski) no Varšavas. Viņa vizītes mērķis ir iepazīties ar skolu, lai veicinātu mūsu skolas sadarbību ar citām katoļu skolām Eiropā un Ukrainā, kā arī dalīties ar zināšanām un pieredzi, kuru viņš ir guvis daudzus gadus būdams Katoļu skolas direktors.

Šobrīd tēvs Voicehs ir Kristīgā izglītības centra “Arrupe” Varšavā direktors un viņa rūpju lokā ir Katoļu skolu izaugsme un skolotāju profesionālās un garīgās izglītības sekmēšana.

Arī RKĢ skolotāji pavadīs dienu viņa klausītāju lomā un gūs ierosmes par Tēva Voiceha stāstījuma tēmām: ” “Ievads sv. Ignacija pedagoģiskajā paradigmā”, “Katoļu skolas vide un identitāte”, “Mācīšana kā misija”. Noteikti jauno semestri varēsim sagaidīt ar jaunām ierosmēm un atziņām!