Talka

27-09-2016

24.septembrī skolā notika talka. Talkas uzdevums bija tikt galā ar būvgružu kaudzi, kura uzradās vasarā vecā šķūņa vietā. Dalībnieku vidū bija ne tikai Rīgas Katoļu ģimnāzijas bērni un viņu vecāki, bet arī no mūsu bērnudārza, ģimenes no Sv.Terēzes no Bērna Jēzus draudzes un Radio Marija Latvija. Četrās darba stundās tika padarīts daudz – novākti, notīrīti un sašķiroti daudzi ķieģeļi, piepildīti būvgružu konteineri, sagatavota vieta jaunajiem vārtiem, zāģēta un krauta grēdās malka, sakoptas puķu dobes un bērnudārzs tika pie jaunām tāfelēm. Visiem garšoja bērnudārza vadītājas Ilzes un bijušās direktora vietnieces Mairas tradicionāli gatavotā soļanka ar olīvēm. Pēc kuras paši centīgākie palika un turpināja darbus līdz pat vakaram. Paldies visiem!