fbpx

Teātra studijai siltus sveicienus sūta dramaturģe Asja Kotļar

Teātra studijai siltus sveicienus sūta dramaturģe Asja Kotļar

By: skola_admin

02-10-2016

RKĢ 1.- 4.klašu teātra studija saņem ziņu no dramaturģes  Asjas Kotļar,  kuras darbu “Dzimšanas diena” iestudējuši pagājušajā mācību gadā.  Vienīgi, viņa sajaukusi Latviju ar Lietuvu, bet viņas prieks tādējādi nav mazāks. Te nu ir vēstule:

Здравствуйте, дорогая моя Беата!

Спасибо Вам за радость, которую я ощутила, прочитав ваше письмо и посмотрев фотографии спектакля!

Я счастлива, что мои пьесы начинают свою жизнь на Родине, в Литве и отдельное спасибо за перевод на литовский язы…к! Для меня это очень важно, поверьте!

Прошу вас, обнимите и расцелуйте за меня всех-всех, кто имеет отношение к постановке спектакля, а особенно детей! Передайте им, что моё сердце переполнено огромной благодарностью к вашему труду. Это не пустые слова для меня! Вы на самом деле чудесные!

Беата, напишите мне из какого вы города и из какой школы или как называется ваша студия. Если будет малейшая возможность снять на видео спектакль – я буду счастлива.

Процветания и творчества вашему делу, дорогой режиссёр! Пусть всё у нас сложится! Я с вами!

Te arī vēstules tulkojums latviešu valodā:

Sveicināti, mana dārgā Beata!

Paldies Jums par prieku, kuru sajutu, izlasot Jūsu vēstuli un paskatoties bildes no izrādes! Esmu laimīga, ka manas lugas sāk dzīvot Dzimtenē, Lietuvā un atsevišķs paldies par tulkojumu lietuviešu valodā! Man tas ir ļoti svarīgi, ticiet!

Lūdzu Jūs, apskaujiet un sabučojiet no manis visus visus, kuriem ir bijusi darīšana ar izrādes iestudēšanu, bet jo īpaši – bērnus! Nododiet viņiem, ka mana sirds pārpildīta ar milzīgu pateicību par jūsu darbu. Tie man nav tikai tukši vārdi! Jūs patiesi esat brīnumaini!

Beata, atrakstiet man, no kuras pilsētas esat un no kuras skolas vai arī kā saucas jūsu studija. Ja būtu kaut mazākā iespēja nofilmēt izrādi – es būtu laimīga.
Lai jūsu darbs, dārgais režisor, plaukst un daiļrade turpinās! Lai Jums viss izdodas! Esmu ar Jums!

no images were found