fbpx

Vasarā pēc izlaiduma 12.klase devās uz Slovākiju

Vasarā pēc izlaiduma 12.klase devās uz Slovākiju

By: skola_admin

18-08-2016

Par saviem iespadiem sadarbības veicināšanas projektā š.g. jūnijā starp Prešovas sv.Monikas ģimnāziju un Rīgas Katoļu ģimnāziju raksta 12.klases skolniece Olga:

Jūnija beigās manai klasei bija iespēja doties uz Slovākiju, lai tur veidotu sadarbību ar Prešovas sv.Monikas ģimnāziju. No klases devāmies pieci pārstāviji:Lita, Laura, Nils, klases audzinātājs Jānis Balodis un es. Slovākijā mums bija brīnišķīga iespēja ne tikai iepazīties un savstarpēji dalīties ar kultūras īpatnībām, nacionālo ēdienu daudzveidību (bija arī gardas dekustācijas) un skaistumu, saskatīt kopīgo un atšķirīgo, bet arī apskatīt vairākas pasakainas Slovākijas pilsētas, ciematus, baznīcas un kultūras pieminekļus, iepazīt dabas daudzveidību, mēroties spēkiem ar nogurumu Tatru kalnu ielejās, priecāties un gausties par laikapstākļiem un silto sauli, dalīties savos pārdzīvojumos un iespaidos par Slovākiju un Latviju. Prešovas sv.Monikas skola tagad ir kļuvusi ne tikai jauna sadarbības skola ar kuru nākotnē varēs veidot jaunus un tikpat interesantus projektus, bet arī kļuvši mums par labiem draugiem! Paldies par viesmīlību, uzņemšanu un iespēju būt kopā! Lai gan kopīgi pavadītā nedēļa paskrēja ļoti ātri, ceram uz drīzu tikšanos, varbūt jau, lai dalītos iespaidos Latvijā un Rīgas Katoļu ģimnāzijā!

no images were found