fbpx

Ziemīgs, ziemīgs mēnesis skolā

Ziemīgs, ziemīgs mēnesis skolā

By: skola_admin

05-02-2019

Pēc garajām brīvdienām skolā atsākās mācības, un visi – gan skolotāji, gan skolnieki, atpūtušies ķērās pie darba. Izņemot direktores vietnieci audzināšanas darbā, kas jau pašā gada sākumā devās uz Tallinu, lai… mācītos. Skolotāja Antra tagad ir krietni zinošāka mediju izmantošanā stundās – viņa prot veidot filmas stundas laikā, taisīt tā sauktās memmes un ir pilna ar idejām, kā mācīšanās procesu padarīt interesantāku.
Kamēr citi mācījās, mazie skolnieki pārsteidza savus skolotājus, jo šaha turnīrā negaidīti ieguva augstas vietas (https://ej.uz/8djw). Visvairāk gribas izcelt Dominiku Bitenieku, kas iesācēju grupā izcīnīja 2. vietu. Apsveicam!
Tikmēr vidusskolnieki devās uz Valmieru, lai Skolas somas ietvaros apmeklētu izrādi “Labie bērni”, kas izraisīja daudz diskusiju. Šai izrādei tika veltīts arī skolas radio raidījums “Tīra sirds tīrā vidē”, kurā uz interviju aicinājām galvenās lomas atveidotāju Madaru Bori.
Vairāki pasākumi notika arī skolā. Janvāra otrajā nedēļā paši sev vēlreiz izdzīvojām Ziemassvētku koncertu “Garīgās dāvanas”, bet mēneša beigās pie mums viesojās V.E. arhibīskaps Zbigņevs Stankevičs, lai izstāstītu par runāto bīskapu sinodē, kas bija veltīta tieši jauniešu problēmām.
Visu mēnesi arī cītīgi strādājām pie Sveču dienas labdarības koncerta. VIdusskolnieki kopā ar 6. klasi izveidoja videoklipu Arņa Medņa dziesmai bet par to nākammēnes 🙂


Lai jums visiem laimīgs Jaunais gads!